Jackie Earle Haley

Jack Earle Haley

7,6
8 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackie Earle Haley

należą mu się wielkie brawa!!! Przerażająca rola. Trzymam kciuki za Oscary!

chuckydoll

zgadza sie, ja tez wszedlem na jego strone po obejrzeniu "Malych dzieci". Caly film jest znakomity, a jego kreacja dodatkowo wybija sie z pozostalych (takze swietnych aktorsko). Nie mialem pojecia, ze zostal nominowany do Oscara, malo tego - nie widzialem go nigdy wczesniej w zadnym filmie. Teraz jednak trzyma kciuki, by dostal statuetke.

ArtiQ

Hej. Coś mi się jednak wydaje że Oscara zgarnie Eddie Murphy, patrząc na wcześnejsze różnego rodzaju nagrody któe zgarnął a także jego kolor skóry :) Jego rola w Dreamgirls jest bardzo dobra ale na pewno ustępuje roli Jackiego.

chuckydoll

trudno mi cos powiedziec na temat Eddiego, bo 'Dreamgirls' jeszcze nie widzialem, ale Jackie wg. mnie byl fantastyczny. On nie gral, on BYL chorym, biednym czlowiekiem. W scenie na chustawce - gdy łkał ze odeszla mamusia, jedyna soba, ktora go kochala - o malo nie rozplakalem sie razem z nim. Od dawna nie przytrafilo mi sie to w kinie.

ArtiQ

zagral tez bardzo dobrze Goryla w Wszyscy ludzie króla

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones