Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Jak nie męska prostytutka ?
Co za sprzedajny koleś z tego marnego aktora, za kasę całował się z drugim, normalny facet nawet za milion tak nie zrobił a na miejscu kobiet w życiu bym sie nie pocałował z takim grzebaczem w męskich otworach za pieniędze bo na rzyg się zbiera.
Ledger swoją śmiercią pokazał jak taka rola zrujnowała mu życie i psychike. A w przeciwieństwie do tego gylenhala miał jakiś talent i gdyby nie ten zboczony film żyłby jeszcze i zagrał w wielu fajnych filmach. Niestety sprzedał się dla propagandy homoseksualnej co też skrzywiło jego wizerunek nawet u największych fanek z tego co czytałem.

Jordan66

A czy pojęcie "aktorstwo" , "gra" coś ci mówi?
Z tego co wiadomo to Ledger miał problemy dużo później i to na tle prywatnym ...no chyba że ty masz dostęp do jakiś tajnych informacji ?

Na resztę twojego posta nie odpowiem- szkoda mi czasu i nerwów na taką głupotę.

dziabonczek

Dokładnie, totalna głupota ;/

Jordan66

Nie che ciebie oceniać, ale mam wrażenie, że jesteś osobą nietolerancyjną, a ja nietoleruję nietolerancji, ale zostawmy ten temat. Uważam, że obaj panowie mieli ogromny talent i odwage, że zdobyli się na coś takiego jak wspolny pocałunek. Ja jestem fanką obu aktorów, ale oskarżasz jednego o to, że się niby "całował za kase" a drugi ?? Nierozumiem twojej wypowiedzi. I powiem ci, że ta rola była bardzo znaczącą rolą dla Ledgera i pokazał w niej na co go stać, bo uważam że dla prawdziwego aktora nie ma granic i wcieli sie w każdą rolę doskonale. A stwierdzenie "zboczony film" mnie naprawde rozśmieszyło, widocznie nie jesteś gotowy na poważne kino... Jestem wielką fanką obu panów i przyczyniła się do tego przedewszystkim ich rola w "Tajemnicy Brokeback Mountain".

mary99

ambitne kino nie jest dla każdego.
Człowieku nie rozumiesz, że tu jest poruszony problem homeseksualizmu? Widać, że jesteś dumny z tego, że jesteś 'normalny' i nie musisz ukrywać swojej miłości przed ludźmi. Skoro nie potrafisz wczuć się w tragedię bohaterów to nie oceniaj.

patt88_93

hahaha zgadzam się jak wyżej. Najlepsze określenie to 'aktor' i to dobry ;]
PS: do Jordana - sory że Cie wyśmiałam ale jak coś jest śmieszne to ludzie się śmieją (wytłumaczyłam jakbyś czegoś nie rozumiał)
a i masz rację on nie jest normalny ... nie jest totalnym chamem nie patrzącym na uczucia innych, który w stanie nie jest powiedzieć szczerze "kocham Cie" (np) jak większość tego popieprzonego świata. On jest miłym zabawnym kolesiem z osobowością którą długoby szukac .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones