Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
125 567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Facet daje jeden z najlepszych występów w 2014 roku i nie dostaje nawet nominacji.

bartekcz92

Zgadzam się miałem nawet napisać taki sam temat. Ale pierniczyć ich, ma od nas oscara.

bartekcz92

jak już pisałam na forum Nightcrawlera, mamy za to nominację dla pożal się boże Coopera i dennego Cumberbatcha :D masakra

discoxdiva

wielka szkoda, Nightcrawler praktycznie w całości pominięty...

discoxdiva

Cooper akurat był bardzo dobry w swojej roli, naprawdę przekonujący (w przeciwieństwie do większości swoich wcześniejszych ról). Cumberbatch też dał radę. ogólnie sporo było dobrych, męskich kreacji. szkoda jednak, że Jake się nie załapał, ale - cóż, wszyscy dobrze wiemy, że Oscar to tylko symbol za którym od wielu lat bardzo często nie za bardzo stoi ta rzeczywiście najlepsza rola/fil/scenariusz itd.

bartekcz92

Może po prostu były lepsze kreacje i nie było już dla niego miejsca..?

Riiko

Carell, Cooper ?
Raczej nie ;)

bartekcz92

Nie oglądałam jeszcze, więc się nie wypowiem. Cumberbatch na pewno

Riiko

Cumberbatch to kopia Sheldona z Teorii Wielkiego Podrywu

bartekcz92

Gyllenhaal się poświęca dla roli, improwizuje i nawet tego nie doceniają. Jake z ekipy Wolnego Strzelca najbardziej zasłużył na chociaż nominację, ale docenienie tylko scenariusza to jakaś parodia, pozdro 300.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones