Jake Zyrus

Charmaine Clarice Relucio Pempengco

7,0
64 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Zyrus

Ładna dziewczyna niestety homoseksualistka, obcięła sobie włosy na krótko co ją zeszpeciło.
Jeszcze ma problemy finansowe z takim talentem :,( . Ojciec jej zmarł. Próbowała popełnić
samobójstwo

Karirsu

Naprawdę? Znaczy, wiedziałam ze jest homoseksualistką oraz to że zmieniła wizerunek ale że próbowała popełnić samobójstwo? Nie miałam pojęcia, przykro, bo jest naprawdę utalentowana. Show biznes niszczy ludzi, miałam przeczucie że tak się stanie, została wypchnięta na scenę w tak młodym wieku, to straszne.

martamk4

Pomyśleć, że taki z pozoru niewinny serial jak Glee, może popchnąć do czegoś takiego. Ale jej homoseksualizm + śmierć ojca + śmierć Cory'ego, kolegi z plany + wrzucenie tak młodo do showbiznesu musiało zrobić swoje :(

Karirsu

Nie łapię tylko o co chodzi z tym homoseksualizmem?

miltschek

Obejrzałem kilka filmów o niej na YouTube i ona twierdzi, że jej orientacja nie jest dla niej problemem. Dla mnie też nie. Ważne, że ma talent ;)

miltschek

To dobrze, ale wcześniej mogła sie jeszcze nie akceptować. Choć podobno śmierć ojca była przyczyna.

użytkownik usunięty
Karirsu

okazało się, że nie lesbijka, tylko facet. Kpina, że nieaktualne zdjęcie na filmwebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones