James Blunt

James Hillier Blount

8,8
4 oceny występów osoby
powrót do forum osoby James Blunt

Kocham i uwielbiam ! Jak dla mnie najcudowniejszy wokalista wszechczasów. Wszytakie Jego piosenki są cudowne i wyjątkowe, każdy Jego koncert jest niezapomniany. Nie dość że utalentowany, to w dodatku z dużym poczuciem humoru i dystansem do siebie i tego co robi, a także tego co się dzieje wokół niego. Do tego nie uczestniczy w żadnych skandalach tylko robi to do czego jest stworzony, czyli śpiewa.
Każda Jego piosenka jest lepsza od poprzedniej, i naprawdę niewiem jak on to robi, że przez tyle lat on wciąż daje sobie świetnie radę.
A na dodatek ma coś w sobie, coś takiego że nie da się oderwać od niego wzroku. Nie musi robić olbrzymiego show, wystarczy że śpiewa, jak dla mnie może śpiewać nawet w dresie, a i tak będzie to najlepsze show na jakim byłam.

Aleksa960

Popieram. James ma w sobie szczerość i to jest najważniejsze. Poza tym nie przesadzajmy, że robi to "tyle lat", bo zaledwie 10.

Increibla

Fakt, są artyści, którzy są na scenie dłużej niż James, ale dla mnie osobiście 10 lat to jest sporo czasu :) Zależy jak się to postrzega.

Aleksa960

Nawet doda jest w tym biznesie dłużej, bo 16 lat.
:)

Increibla

Okej, okej już się nie czepiaj :) I proszę Cię, nie porównuj Dody do Jamesa :)

Aleksa960

Doda ma ogromny talent i niesamowity wokal. Zwłaszcza, jak na polskie realia.

Aleksa960

I do tego jest królem Twittera. Bezbłędnie ripostuje próbujących go obrazić leszczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones