James CameronI

James Francis Cameron

8,5
7 906 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby James Cameron

Te jego ostatnie superprodukcje Titanic i Avatar jakoś nie bardzo mi przypadły gustu. Wolałbym aby Cameron jeszcze wrócić do poprzedniego swojego stylu i zaczął kręcić kino bardziej bezkompromisowe.

Znawca_Kina_Akcji

Ja osobiście jestem ciekaw co takiego się stało, że przestał robić dobre mocne kino, a zaczął taką papkę familijną. Szkoda chłopa bo dobre filmy robił, w sumie to kwestia gustu, ale mi w ogóle nie podchodzą te jego nowsze produkcje. Strasznie ciężko się to ogląda.

użytkownik usunięty
kudlaty1125

Jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o... Zresztą nie chciał byś być twórcą, który bije rekordy?... Taki Tarantino, którego sobie bardzo cenie - jest bardzo kontrowersyjny i na pewno nie ma takich zarobków, jak Cameron, który może sobie pozwolić na nakręcenie każdej swojej wizji...

Znawca_Kina_Akcji

Za to mi się podobały. 2 naprawdę dobre filmy. Zależy kto jakie kino woli. Lubię kino akcji, ale tez dramaty i thrillery za to nie cierpię horrorów. Każdy ma inny gust. Trudno ;(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones