James McAvoy

James McAvoy

8,7
70 466 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McAvoy

Bardzo chciałabym dostać autograf od Jamesa (mam właściwie tylko adres pod który wysyła się list ) ale niestety nie wiem co ma być w kopercie czy zdjęcie jakieś ma być czy to oni je dają. jaki znaczek, co w liście ?? eh może ktoś dostał autograf w ten sposób ? jeśli ktoś wie co i jak proszę o pomoc !!

Iris_13

przypuszczam że masz adres do Anglii więc po prostu zapytaj na poczcie ile będzie kosztował znaczek,w liście możesz napisać że jesteś jego fanką i chciałabyś otrzymać autograf,ewentualnie zdjęcie i autograf,nie wkładasz zdjęcie tylko piszesz na zwykłej kartce(albo niezwykłej,wedle uznania ;-))proponuję Ci zajrzeć na blog Johnnego Deppa,tam mają temat o autografie,aczkolwiek nie wiem czy trzeba wkładać znaczek zwrotny,McAvoy to jednak aktor mniej popularny,więc pewnie wszystkie prośby o autograf i tak są spełniane,powodzenia ;-)

fenix

Och :] Serdecznie dziękuje ze tą informacje ... :*:*

Iris_13

hej, a podałabyś mi adres jego, bo jakoś nigdzie nie potrafię znaleśc. proszę Cie bardzo :))

Maka_4

jesli nie chcesz na forum, to mój mail : 28121992@interia.pl
proszę Cię bardzo ! bo bardzo mi zależy !
pozdrawiam :)

Maka_4

Ja takie znalazłam ;)

James McAvoy
United Agents Ltd.
130 Shaftesbury Avenue
London, W1D 5EU
UK

James McAvoy
William Morris Agency
One William Morris Place
Beverly Hills, CA 90212
USA

Iris_13

W kopercie ma być kupon na odpowiedź (dostaniesz na poczcie) i zaadresowana do ciebie koperta.

użytkownik usunięty
Christinka

Dość niedawno pisałam maila do Johnnego Depp`a i gdzieś po miesiącu dostałam autograf od niego. Nie przysłałam mu znaczka zwrotnego ani zdjęcia więc myślę, że jak poprostu napiszesz i wyślesz to i tak dostaniesz odpowiedź. Tylko nie zapomnij napisać swojego adresu :))
powodzenia

Adres mi się przyda... Też do niego napiszę, a i może do Johnny' ego.. ;)

Christinka

A Ty Christinka wszędzie piszesz tą radę????????????
Na jakimś forum(kogoś z obsany Narnii) też to napisałaś. lol
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones