James McAvoy

James McAvoy

8,7
70 698 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McAvoy

Nie wiem czemu ale wydaje mi się , że on jest sexy . Wystarczył mi tylko jeden film z nim i już wiem że jestem jego fanką . Ma magnetyzujące oczy i słodki pyszczek !

Matilda_Ferrero

To prawda czysty magnetyzm, jest taki chłopięcy i męski zarazem.

____3

zgadzam sie z przedmówczyniami, im bardziej sie go poznaje poprzez jego role filmowe tym wydaje sie atrakcyjniejszy, ja jestem zafascynowana przede wszystkim jego talentem aktorskim, aczkolwiek wyglad - nie przecze - jest całkiem miłym dodatkiem:)

blog_zamkniety_2

ładny chłopak, tylko mogliby zmienić to zdjęcie...:/

iMeshQa

nie wiem co jest nie tak z tym zdjęciem... on tak wygląda;)

Matilda_Ferrero

mi tez wystarczyl jeden film i juz go uwielbiam;]

użytkownik usunięty
doncia32

Podpisuję się rękoma i nogami, i zamierzam obejrzeć wszystkie filmy z jego udziałem... Ech, szkoda, że jest już żonaty... I to jeszcze z tyle starszą kobitą! ale cóż, serce nie sługa...

myslałam ze tylko mi sie wydaje ze on jest sexy :P:P No ale jest baaardzo sexy !!!:D Pozdrawiam!

martuska358

Dołaczam się do wszystkich poprzedniczek. Co te brzydale w sobie maja, że tak ich kochamy???

kojoneczka

On jest super(z wyjatkiem roli tego koziolka w "Opowiescich z Narnii". Tam nie byl pociagajacy:D ) Ma to cosssss co powala na kolana, a czego niejeden przystojniak z wloskami na zelik nie posiada.

natalia58

ma takie seksowne miny, uwielbiam jak w niektorych rolach przygryza wargi.... <3 wysiadam:D

natalia58

haha, mnie tam nawet jako faun sie podobał^^

jak bedziesz miala jakis film oprocz Becoming Jane i Opowiesci z Narnii to prosze, odezwij sie! jestem uzalezniona od niego, musze go ogladac:) pozdrawiam wszystkie maniaczki;)

doncia32

Aniulka_AW i wszystkie inne osoby rzecz jasna :D

Matilda_Ferrero

Zgadzam się w 100%, ma super uśmiech, no i głos

użytkownik usunięty
sophie177

on ma w sobie to coś
takie coś w oczach...

Matilda_Ferrero

Zgadzam się, ten uśmiech, spojrzenie, głos... Nie jest jakoś wybitnie przystojny, ale ma to coś... Zachwycił mnie w "Becoming Jane", ja w przeciwieństwie do głównej bohaterki nie potrafiłabym takiego faceta zostawić...;P

Ana_Vanessa

nie żeby mnie pociągały konie, ale... zwróciłam na niego uwagę w "Opowieściach z Narnii"
on naprawdę ma taką... jakąś... no fajniutki jest :)

Matilda_Ferrero

Hehehe...ja "wpadłam" po pierwszym filmie. Uwielbiam jak aktor ma to "coś" co nie pozwala o nim zapomnieć.Obiektywnie pisząc to Jamesowi daleko do klasycznych przystojniaków.Jednak nie stoi to na przeszkodzie westchnąć mi na widok pulpitu...tak McAvoy króluje na tapecie.
Do tej pory widziałam z nim 4 filmy i czekam na Atonement i Wanted...

on nawet nieźle śpiewa...ajajajaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones