James McAvoy

James McAvoy

8,7
70 717 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McAvoy

Jest w nim cos odstreczajacego i odpychajacego. Moze i jest dobrym aktorem ale psuje mi cala estetyke podczas ogladania filmu. Draznil mnie jako naburmuszona kopia pana Darcy'ego w "Becoming Jane". Jest okropny!

Marvin

Naburmuszona kopia pana Darcy'ego? Jak dla mnie Lefroy był "trochę" inną postacią niż Darcy. Według mnie McAvoy w "Zakochanej Jane" zagrał świetnie. Nie mówię tu tylko o jego uroku (oj tak. Lefroy według McAvoya był taki uroczy ;p), ale i o grze. Po obejrzeniu filmu pamiętałam tylko jego ? wszyscy inni aktorzy wydawali się przy nim być tacy niewyraziści.

Erendis

myślę tak samo jak ty,McAvoy w tej roli był idealny,świetnie oddał charakter bohatera,taki uroczy "łobuz"...

anjagu

popieram poprzedniczki... zagrał świetnie. Jego talent miesza się z nietypową urodą i tworzy mieszankę wybuchową. Pobija McGregor'a ;]

dramaqueen

Nie byl kopia Darcy'iego. Moim zdaniem Darcy sprawial wrazenia (i na poczatku byl) gburem Zas Tom lubil uzywac zycia, byl zaczepny, lecz mial takze poczucie humoru. I ten usmiech.... w przeciwienstwie do pana Drcy, ktory w ogole sie nie usmiechal. Hmmm trzeczywiscie same podobienstwa....:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones