James McAvoy

James McAvoy

8,7
70 698 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McAvoy

Aktor-rewelacja. Kapitalny talent. Znakomita osobowość.
Jego dwie najlepsze role ? Cóż... Nicholasa Garrigana w filmie "Ostatni król Szkocji" oraz Robbiego Turnera w "Pokucie". Zresztą w każdej innej był również fenomenalny...

MF13

To prawda. Jest niezłym aktorem i szanuję go przede wszystkim za dobrze dobierane role. Ale... Czułam lekki niedosyt, gdy zobaczyłam go w roli profesora "X" najnowszego X-Mena. Wszystko było super, póki nie pojawiał się we wspólnych scenach z Michaelem Fassbengerem grającego Erica/Magneto. Wypadał przy nim, delikatnie mówiąc, bardzo słabo.

xena_4

Pewnie James w swej roli nie mógł wiele pokazać, może musiał grać takiego wycofanego i bez polotu...
Tak czy siak życzę mu w najbliższych latach kolejnej nominacji do Złotego Globu, ale także samej nagrody.
Sądzę, iż czeka on na swoją rolę życia. Gdy taka nadejdzie otrzyma należnego mu Oscara.

MF13

Pamiętam, jak zabierając się za ten film, byłam przekonana, że przy takim mocnym spotkaniu McAvoy-Fassbenger, będize bardzo ciekawie i to Avoy wygryzie tego drugiego. A tu taki zonk :) Owszem, było bardzo ciekawie. Avoy dał czadu ( wbrew temu, co napisałeś, miał bardzo wiele do pokazania) i górował w każdej scenie, gdzie pojawiała się większa grupa aktorów. Ale gdy przyszło mu zo zagrania sceny jedynie z Fassbengerem, to wtedy ten drugi wyraźnie się wybijał. Ja to tak widziałam.

Właśnie zauważyłam w wiadomościach - facet przejął rolę po Fassbengerze w filmie "Trance". Hmm... bardzo ciekawe :D

MF13

Jest świetnym aktorem a najbardziej mi się podoba w filmie Zakochana Jane

knifer18

Rzeczywiście... w filmie "Zakochana Jane" był również fantastyczny.

MF13

Właśnie znalazłam ten film na youtubie. Obejrzę sobie wieczorem. Widziałam zwiastun i nie mogę się już doczekać, kiedy to obejrzę. Te miny i wiele mówiące uśmiechy Jamesa są po prostu cudowne. Można się w nim zakochać :D

xena_4

Oj tak...

knifer18

Dokładnie. Na początku nie spodziewałam się, że będzie tak świetny. Po obejrzeniu 'Zakochanej Jane' zwyczajnie się zakochałam (o, ironio ;p). I mam tak za każdym razem, a oglądałam go już chyba 10 razy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones