James McAvoy

James McAvoy

8,7
70 466 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McAvoy

Od filmu "Xmen Pierwsza klasa" zaczęłam lubić tego aktora. Strasznie spodobał mi się jego akcent. A potem jakoś już poszło, że weszłam tu na filmweba i zobaczyłam jak wszyscy polecają z nim filmy a ja przeleciałam jego filmografię. i tak poszło: "zakochana Jane" "Penelope" "Pokuta" a za chwilę zaczynam "Ja w środku tańczę". Jestem tym aktorem całkowicie zauroczona i jest jednym z moich ulubionych aktorów zaraz po Alanie Rickmanie i Johnny'm Deppie.

Jestem_nieznosna

Dokładnie wiem co czujesz, ja się nim zachwycam już od kilku lat. Na mojej liście ma niezmiennie miejsce pierwsze.

Ruby_Angel

Na mojej również. To mój ukochany aktor!
A nawiązując do tematu...akcent ma przeeeecudowny. Mogłabym go słuchać godzinami :))

Jestem_nieznosna

U mnie też zaczęło się wszystko od Xmen'a i tego jego akcentu :))

izalek16

On w niektórych filmach mówi bez szkockiego akcentu, z czym nie ma większego problemu, ale na ogół grywa Szkotów, więc nie musi się maskować. Ale tak ogólnie to cholernie zdolny i bystry aktor, którego warto obejrzeć nawet jak niewiele mówi ;-)

Jestem_nieznosna

Mam tak samo! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones