James McAvoy

James McAvoy

8,7
70 698 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McAvoy

Czytałam, że ma powstać sequel filmu Wanted. Oczywiście pojawi się w nim James McAvoy. Nie będzie Jolie. Tym razem to postać James'a ma być nauczycielem ( tak, jak Jolie) jakiejś dziewczyny - ciekawe kto stanie u boku McAvoy'a ;)

SonneSRK

Chyba się nie doczekam. Tyle filmów z Jamesem, a kiedy wejdą na ekrany to nie wiadomo.
Następny doradca klienta ? Haha, ofiara losu ? Ciekawe, kto i jaką postać zagra.

Lisbeth666

Tak, z doczekaniem się na jego filmy jest problem, ale po obejrzeniu wyprodukowanych wiem, że warto ;P

SonneSRK

Noo ja ostatnio zobaczyłam "Ja w środku tańczę" -> zarąbisty film. Taki ... inny, no i James zagrał super. Podoba mi się w takich rolach :) Teraz czekam na Wanted 2 i x-men, zapowiada się ciekawie ;P

Lisbeth666

też czekam na te dwa filmy :P z James'e widziałąm wszystkie dostępne w necie filmy a " Ja w środky tańczę" jest prze... z przesłaniem, a takie sa najlepsze ;)

SonneSRK

Ja tak samo :) A film "Ja w środku tańczę" widziałam na youtube. I przeboleć nie mogę jak takie arcydzieło przeszło bez echa ?! Ten film był genialny, już pomijając samego Jamesa, który zagrał super. Przesłanie i przedewszytkim realizm tej historii. Niesamowite.

Lisbeth666

zgadzam się w 100% :P

SonneSRK

Czyli lepsza część tego duetu zostaje ;)

SonneSRK

Ten film specjalnie nie podbił mojego serca Jestem zdziwiona, że ma być podobno druga część.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones