James McAvoy

James McAvoy

8,7
70 466 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McAvoy

Zgadzam sie w 100%!!! James ma w sobie to "coś"! Rzeczywiście nie jest super przystojny ale ten jego uśmiech zwala mnie z nóg -> scena tańca w "Zakochanej Jane" - polecam! (ja dostaje dreszczy widząc jak on sie tam patrzy na tytułową Jane!:)
Obejrzałam sobie także "Ostatniego króla Szkocji" - film niesamowity! Od dawna czekałam na niego aby "zobrazować" sobie postać Idiego Amina ale jak sie dowiedziałam o tym że to właśnie James tam gra od razu sięgnęłam po ten film! I sie ogólnie nie zawiodłam - tzn lepiej nie oglądać McAvoya w roli Nicolasa zaraz po roli Lefroya, bo to później taki "mały szok" jest..:) ale dobrze tam gra! Mnie przekonał swoją postacią...
A teraz z niecierpliwością czekam na "The Atonement" - szykuje sie dobry film.. i to z Jamesem...;D

Ewel_3

no dokładnie:). i mnie nie tylko uśmiech z nóg zwala. całycały on. nie super przystojny, ale super napewno:D.
ta scena tańca jest chyba moją ulubioną w tym filmie. choć jak się zastanowię to jest ich jeszcze kilka^^.
ostatni król szkocji, zgadzam się, jest świetny. i tak samo świetnie James gra Nicolasa. zresztą we wszystkich filmach które do tej pory z nim widziałam zagrał świetnie.
pokute widziałam już, tyle że po angielsku. i film jest genialny.
James oczywiście super zagrał.
ja nie mogę się doczekać 'penelope'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones