James McAvoy

James McAvoy

8,7
70 466 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James McAvoy

Jako Faun Tumnus stworzył jedną z najsympatyczniejszych postaci, jakie widziałem w kinie ostatnich lat - pomimo tego, że pojawił się w filmie zaledwie w paru scenach. Jest jednym z najmocniejszych stron filmowych "Opowieści z Narni" :-)

snoopy

taaak =) rzeczywiście, i ta scena koronacji... =) a do tego ładniutki jest =)

snoopy

zgadzam się w 100%! Tumnus jest w jego wykonaniu idealny

snoopy

mm...jest uroczy..^-^ jako faun podbił mnie na zawsze;)

snoopy

Potwierdzam, Tumnus w wykonaniu McAvoy'a i jego ciepłe spojrzenie od razu wzbudzają sympatię :) Świetny dobór aktora do roli. Reszta jakoś taka mało wyrazista. McAvoy bije pozostałych. (Chociaż moją uwagę zwrócił też centaur Oreius i jego mroczne spojrzenie.. :)

Savyel

pan Tumnus był jedynym powodem dla którego nie wyszłam z kina
w trakcie seansu

blablajga

Faun spokojny mó(u?)głby być bohaterem tego filmu. I może nawet byłby lepszy:]
Wspaniały jest jako pan Tumnus, swietny:]

snoopy

Zgadzam się, słodziutki :) I te kopytka :P

snoopy

heh.. obejzałam opowieci... i gdyby nie jego postać film by nie był taki wpsniały :) on był boooooooooooski... szkoda ze go było tak mało ale choć mało jest postacią bardzo rzucajacą sie w oczka i zostającą w serduszku na dłuuuugi czas :-*

snoopy

A mi się najbardziej podobała pierwsza scena z jego udziałem (wtedy kiedy poznał Lucy:)). Tak słodko się z nią przywitał :). Pozdrowionka dla fanek!!! :*

Skell

Zgadzam sie ta początkowa scena była boooska macie racje dziewczyny pozdro ;]

snoopy

Ja pamiętam go jeszcze z Kompani braci gdzie też był świetny.

snoopy

Tak, Pan Tumnus to naprawde sympatyczna postać. Jak i na ekranie stworzona przez Jamesa, tak i w książce:) Poza Narnią cenię go najbardziej za Ostatniego Króla Szkocji i Pokutę.

Mała sugestia dla twórców strony- zmieńce zdjęcie, co?

snoopy

Przez to że widziałem go poraz pierwszy w tej roli zawsze w każdym innym filmie widzę go jako przecharakteryzowanego Mr-a Tumnusa :) Aż się zdziwiłem jak w Pokucie zdjął buty i miał stopy zamiast kopyt. Niezły z niego aktor.

użytkownik usunięty
snoopy

Dopóki nie obejrzałam "Opowieści", to jakoś zupełnie nie zwracałam na niego uwagi, znaczy wiedziałam, że ktoś taki istnieje, ale nic poza tym. W "Opowieściach" mnie po prostu oczarował, był przeuroczy i na wszystkich scenach z nim zastanawiałam się tylko: "Matko, czemu ja wcześniej go nie zauważyłam?"
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones