Jamie Dornan

James Dornan

7,4
22 734 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Dornan

Fenomenalny. Z innych produkcji jeszcze go nie znam, ale przy okazji dokonałam odkrycia, że zagrał w 50 shades, zupełnie nie skojrzyłam początkowo, dopiero w drugim sezonie The Fall, gdzie od początku jest rewelacyjny.

Whiskerss

On w The Fall jest tak rewelacyjny, że aż mam ciarki na plecach, gdy go nieraz widzę. Gośc jest prześwietny. I naprawdę nie mogę zrozumieć, jak to jest że grając seryjnego morderce o podwójnym życiu jest tak cholernie dobry, że potrafi się śnić w koszmarach, a w Greyu tak nijaki jako seksowny, napalony Grey (pod względem urody ma wszelkie predyspozycje do tej roli) że aż boli oglądanie. Przecież w jednej scenie z The Fall między nim a nastoletnią opiekunką jego dzieci jest więcej erotycznego napięcia niz w całym Greyu :D

Słyszałam teorię, że siła aktorska Jamiego tkwi w brodzie. Ma brodę - gra świetnie. Nie ma - drewno. Istny Samson kina xD

Metropholis

Haha, broda :D ale to prawda, dodaje mu uroku i bez brody to już nie to samo. Greya nie oglądałam, kiedyś może rzucę okiem z ciekawości :)

Whiskerss

Aktorsko nie ma na co popatrzeć. Oboje z Dakotą graja jakby musieli a nie chcieli (choć Dakota pasuje do roli). Za to jesli ktoś chce pooglądac sobie Dornana grającego na poziomie niech wybierze The Fall. Jeden z najlepszych kryminalnych seriali od lat.

Metropholis

Tak, w The Fall go odkryłam i także polecam : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones