Jan Frycz

8,2
52 997 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Frycz

Frycz ma talent, umie grać role dramatyczne. Niestety poszedł na kompromis i gra w tandetnych, prostakich filmach. Nie rozumiem dlaczego. Dla pieniędzy? Jak chce być tak zapamiętany to jego sprawa, rozumiem. Mimo wszystko mam nadzieje, że zagra jeszcze w ambitnym filmie.

witek6

Podobno ma grać Piłsudskiego

witek6

Z czegoś żyć trzeba ... 3 żony, 4 dzieci.

witek6

Wiesz jak to mówią aktorzy w wywiadach, gra to się w teatrze a na filmach i serialach się zarabia .:) a te 3 żony i 4 dzieci kosztują hehe, dobra bez złośliwości

witek6

Masz racje to jak zagrał Daria..nie on go nie zagrał on nim był :)

witek6

Polecam obejrzeć Go w spektaklach Teatru Narodowego w Warszawie. Co do żon i dzieci, to dwie Jego córki są aktorkami i same na siebie zarabiają. To, że grał w słabych filmach, głównie komediach wynikało z tego, że nie miał innych propozycji a z gry w teatrze kokosow nie ma.

krupastas

Kto go tam zobaczy w jakims teatrze. Nikt go stamtąd nie zapamięta tak jak z kilku odcinków serialu

witek6

Wydaje mi się ze idzie chłop na rekord, zagrał w Zenku...

KatieWear

I to świetnie zagrał w Zenku

witek6

Dziwicie mu się? Pan Frycz swoje lata już ma, zdrowie w tym wieku się sypie, a lekarzy i lekarstw jak potrzeba to trzeba za nie płacić. Musi zarabiać żeby mieć z czego żyć nie szukajac pracy poza zawodem. Pani Agata Kulesza również świetna aktorka, a zagrała w paskudnym filmie ,,Zamiana”. Wiekszość polskich aktorów musi grać w tym co jest.

witek6

Moim zdaniem dobre aktorstwo polega na tym, że potrafi się świetnie zagrać swoją rolę nawet w słabej produkcji, a nie, że trzyma się tylko teatru i odrzuca się wszystko "niegodne i slabe". Dla mnie Frycz sprawdzil się praktycznie w większości produkcji, w których zagral i według mnie świadczy o tym, że aktorem jest bardzo dobrym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones