Jan Frycz

8,2
53 122 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Frycz

zagral w naprawde wielu filmach, zwykle gra mniej wiecej to samo przynajmniej w tym co widzialem wiec moze wcale nie gra tak naprawde? no ale
dobrych filmow z nim szczerze powiedziawszy nie widzialem za wiele, widzialem za to mase totalnych gniotow, facet chyba poprostu gra we wszystkim, nawet w totalnych gniotach, wiadomo ze w fatalnych filmach raczej nie wypadnie dobrze
daje 4/10, moze i bylby z niego lepszy aktor gdyby kierowal sie w wyborze rol czyms wiecej niz tylko tym zeby brac kazda role i jak najwiecej bo bedzie wiecej hajsu, no bo chyba o hajs chodzi
no bo jesli ktos ma chociaz cwierc mozgu nie moglby sie spodziewac ze film typu wyjazd integracyjny bedzie dobry, juz po przeczytaniu zarysu fabuly nie mowiac juz o scenariuszu, a odnosi sie do wielu filmow w ktorych ten pan postanowil zagrac

El_Magiko

W takich przypadkach istnieją dwa główne sposoby oceniania aktora:
1. ocena przede wszystkim jego rzeczywistego talentu aktorskiego;
2. ocena zasugerowana filmami, w których zagrał.
Jak widać po mojej ocenie, ja raczej preferuję ten pierwszy sposób. Obecnie w Polsce powstają takie filmy jakie powstają i to nie wina Frycza. Zgadzam się z tym co napisałeś o braniu każdej roli i kierowaniu się tylko zyskiem; facet zagrał w tylu kiepskich filmach, że rzeczywiście parę z nich mógł odrzucić i bardziej się szanować jako aktor. Podobało mi się, jak podsumował go Ichabod w recenzji "Och Karol 2": "facet i tak zagra we wszystkim" :)

guliver_filmweb

tylko jak sie mierzy rzeczywisty talent aktorski? widzialem wiecej razy go w filmach w ktorych mu nie wyszlo niz w takich w ktorych mu wyszlo;p
zreszta we wszystkich jego filmach jakie widzialem zazwyczaj widzialem na ekranie poprostu frycza a nie postac w ktora ma sie wcielic wiec ciezko ocenic czy jest tam gdzies jakis kunszt aktorski skoro jego role tak naprawde niewiele sie od siebie roznia, przynajmniej jak dla mnie
to tak jakby jakis messi czy ronaldo gral dobrze w 1meczu na 20 i ich druzyny wszystko przegrywaly a ludzie by mowili ze to swietni pilkarze tylko im nie wyszlo albo to wina przeciwnikow bo za dobrze grali

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones