Jan Himilsbach

7,9
7 965 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Himilsbach

umierając przez 89 rokiem. Taki człowiek tylko w PRL'u mógł przeżyć.

Hyde911

Ale co ty opowiadasz? Ktos taki tylko w PRLu mógł byc tak niedoceniany za życia.

Hyde911

Pożyj trochę jeszcze może dorośniesz do krytyki.

miczo02

Widzę że opacznie zrozumieliście moje słowa, ale nie chcę mi się tego tłumaczyć.

Hyde911

mozna to rowniez zrozumiec.
i chyba dobrze staram sie oczywiscie domniemywac, ze cholernie szanujesz tego aktora.
czas wziac sie za jego literature.

Somar

To był naturszczyk a nie aktor profesjonalny.

BARDZO ZDOLNY .

Zandarm

Co masz na myśli pisząc "aktor profesjonalny"?
To że nie ukończył szkoły teatralnej? Uwierz mi na słowo o niczym to nie świadczy, liczy się człowiek a nie tytuły i szkoły!!!
Zapewne znasz wielu mgr inż. którzy w rzeczywistości są cymbałami...
Jana Himilsbacha darzę Wielkim Szacunkiem.
Pzdr.

salamon78

Aktor profesjonalny jako aktor z profesji.
On takim nie był.

użytkownik usunięty
Hyde911

W sumie dobrze zrobił ze nie musiał patrzec na ten syf dzisiejszy, demokracja i multi kulti rozpeerdala takich jak on.

W PRL Bis jest więcej do obśmiania niż wtedy , tyle że nie ma tego komu pokazać.
Wtedy wprowadzałeś się w "baśniowy nastrój" żeby przeżyć otaczający bałagan w sensie dosłownym.
Teraz żeby przeżyć syf moralny.

Przeciwnie - wlasnie tylko ktos taki jak on -mimo PRLowskiej rzeczywistosci - mogl czuc sie wolnym w kazdych warunkach, mogl czuć sie miedzy swymi w kazdym kręgu kulturowym i posrod ludzi bez wzgledu na pochodzenie, rasę czy wyznanie. Znakomicie by sie odnalazl w wolnym swiecie.

użytkownik usunięty
cromag4

Nie odnalazłby sie bo alkoholicy nie zyją tak długo.

...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones