Jane Fonda

Jayne Seymour Fonda

8,4
12 761 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jane Fonda

Za to co uczyniła (mordowała nawet bezpośrednio ,: znany jest wypadek gdy komuniści zorganizowali propagandowy spektakl ze zbrodniczą idiotką i jeńcami amerykańskimi podczas którego ten stwór przekazał otrzymane grypsy od jeńców komunistom którzy potem tych jeńców torturowali i stracili ) mam nadzieję że będzie smażyć się piekle i pokazywać diabłu swe wątpliwe wdzięki bo Ameryka to kraj który jak widać jest zbyt liberalny dla zdrajców .

użytkownik usunięty
duende_2

Lennon to był akurat idiota a reszta to też albo ,, uczeni ,, durnie (większość ,, intelektualistów ,, zachodnich ) albo ludzie naiwni sprawach politycznych (casus Einsteina ) .Znasz zapewnę pojęcie pożytecznego idioty ? Voltaire i Rousseau to pseudouczone bęcwały i ideolodzy ludobójstwa na miarę swoich czasów .Powtarzam czemu to bydlątko nie wyniosło się do swojego ukochanego komunlandu tylko zatruwało dalej Stany swoją obecnością .A tobie radzę emigrację do Kima (po co cierpisz ucisk w Polsce ?).

tak kurrrr Lennon był idiotą... ciekawa jestem co ty człowieczku zostawisz po sobie po smierci, ciekawa jestem jaki ty wkład w kulturę będziesz miał, ciekawa jestem co ty zrobisz dla ludzi i świata, ciekawa jestem ile tysiecy ludzi przyjdzie ciebie żegnać i na zawsze cię zapamięta.
Lennon idiotą... i mówi to koleś siedzący na dupsku przez komputerem, myślący, że jest badassem. Boże ratuj

użytkownik usunięty
googaify

Idol motłochu nie jest godny czci ...

np jp2

użytkownik usunięty
ledzeppelin_filmaniak

Jp2 dla mnie był zbyt liberalny ale obrazą papieża jest porównywanie go z Fondą i resztą bandy ...

ty nie jestes godny żadnej czci. Lennon był wielkim muzykiem, jednym z najlepszych w historii. Do pięt mu nie dorastamy (tak, ty też!)

użytkownik usunięty
googaify

Był ,,wielkim muzykiem ''z tym się zgodzę .

użytkownik usunięty
googaify

Mam całkowitą rację do tego jeszcze niszczył kulturę .

oszalałeś. on TWORZYŁ kulturę. ale ty nawet nie wiesz co to jest przecież... ty szerzysz zamęt i agresję. on szerzył "peace and love". i to oprócz jego talentu podstawowa różnica pomiędzy takimi tam jak ty, a wielkimi ludźmi takimi jak on.

użytkownik usunięty
googaify

Tworzył współczesną tzw ,,kulturę ''to fakt .

duende_2

duende dokładnie do mnie też już dociera, że ta dyskusja nie ma najmniejszego sensu :) przecież to rozmowa z człowiekiem, który w każdym kącie widzi szpiegów, konspiratorów, złodziei, morderców i zdrajców z.... II wojny światowej? xD Chłopie mamy 21 w. a nie połowe 20.....

użytkownik usunięty
googaify

Komuniści byli szpiegami Moskwy (przynajmniej do upadku ZSSR ) a ich sympatycy byli tzw pożytecznymi idiotami ...

i?...

użytkownik usunięty
googaify

Fonda słała im łożę swym odrażającym ciałem.

po pierwsze, ona ma piękne ciało, założę się o miliard dolarów, że nie masz nawet w 1/100 tak pięknego.

po drugie, ogólnie to się z tobą zgadzam. ale muszę dodać od siebie do części tej fantastycznej powieści, że zanim słała im łożę swym ciałem, zamieniała się jeszcze w kosmitę, leciała na księżyc, aby tam przemienić się w terminatora, powrócić na ziemię i w gaciach w serduszka działać przeciwko światu. Zwłaszcza TOBIE! O.O

duende_2

Salvador Allende byl zdrajca który zrujnowal Chile..

Pinochet tepil szpiegów ZSRR, lewaków.. ludźmi trudno ich nazwac..

Jeszcze jedno... przypominam, że oceniamy ją jako aktorkę a nie jako człowieka, więc za przeproszeniem wsadźcie se gdzieś tę "wiedzę" o tej pani, chociaż i tak gówno wiecie o niej i myślicie, że możecie siedzieć sobie i oczerniać bardzo utalentowaną aktorkę. Gratuluję i pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
JustFurious

Fakt a sama nie chciała żyć w swoim raju tylko w Stanach (piekło to gotowała Wietnamczykom ) a w dodatku nie poniosła za to kary ...

no i co z tego, że nie chciała żyć w swoim kraju? Czyli co, my też urodziliśmy się w Polsce i mamy obowiązek tu żyć, tak? :/ co za nieprzeciętnie zaściankowe myślenie... świat jest dla ludzi, możesz mieszkać gdzie chcesz.

JustFurious

Nie zniżę się do twojego jakże niskiego poziomu i nie będę cię wyzywać. I wierz mi, nie mam kompleksów, do cwela też mi daleko i absolutnie nic mnie nie obchodzi, że cię drażnię. I tak się składa, że dużo o niej wiem i zamierzam wypowiadać się tutaj tyle ile będę miała ochotę.

A ty co niby o niej wiesz? Dałbyś sobie głowę uciąć o te "prawdy", które o niej opowiadasz? Też cię tam nie było, nie możesz na sto procent oczerniać człowieka! Przeczytałeś durny artykuł w internecie i myślisz, że wszystko wiesz?

poza tym przypominam, że oceniamy ją jaką AKTORKĘ, a nie człowieka! Przenieście te swoje propagandy na inne forum.

użytkownik usunięty
googaify

Tak bydlątko nie wspierało komuszków .

googaify

Mogę jeszcze bardziej ci naubliżać, nie odczuwam w związku z tym problemu. Jesteś dosłownie nikim jeśli jeszcze jej bronisz. Dla morderczyni tylko piekło. Zniżyć się do mojego poziomu nie musisz. Jesteś pod nim. Mowa o życiu bezbronnych ludzi, o zdradzie kraju, Ojczyzny. Dla ciebie widać te wartości zajmują najniższą pozycję, o ile w ogóle jakąś zajmują. Widzę, inteligencie w teorii, że nie potrafisz również się odnieść do słów Lazuryta, który bardzo ładnie uargumentował pisząc o hitlerze. Fakt, że jest aktorką, nie zmienia postaci rzeczy. Jest morderczynią. W tym momencie nie interesują mnie jej umiejętności aktorskie. Niektórzy ludzie muszą zmądrzeć, żeby cokolwiek do nich dotarło. Mam nadzieję, że dla ciebie szansa na zmądrzenie jeszcze istnieje. Życzę powodzenia w poszukiwaniu tej szansy

JustFurious

Just Furios. Nie wiem ile ma lat, wiem natomiast że jest niewątpliwe sukcesem indoktrynacji księdza proboszcza , pana który uczy historii w szkole, dziadka weterana i taty prawdziwego Polaka oraz seksownej pani katechetki.

użytkownik usunięty
duende_2

Ja dzięki tobie wiele się nauczyłem :dotychczas byłem w niewoli ciemnego kleru i uważałem że pomoc w organizowaniu obozów koncentracyjnych i bycie szczekaczką totalitaryzmu to była nieludzka zbrodnia ale przekonałeś mnie że to jest objaw czarnosecinnych przesądów bo każdy powinien naśladować Fondę .Bambusowy gułag niech nam miłościwie króluje ! .

użytkownik usunięty
duende_2

Każdy może się pomylić (to ludzka sprawa ) ale czym innym jest duma z głupoty ...

no właśnie, dobrze że wreszcie się rozumiemy odnośnie bredni, jakie tu wypisujesz.

użytkownik usunięty
googaify

Brednia to masz na imię .

JustFurious

Jesteś chory kolego. NIe wiem jak inaczej to nazwać. DAJ MI JEDEN DOWÓD, ZA KTÓREGO PRAWDZIWOŚĆ ODDAŁBYŚ ŻYCIE, ŻE FONDA JEST MORDERCZYNIĄ. Nie masz go, to oczywiste! Póki tego nie udowodnią, nie będę nigdy uznawała jej za morderczynię, bo zwyczajnie nie mam do tego podstaw, a nawet byłoby to niezgodne z prawem! Ja wyznaję wartości inne od ciebie, nie fanatyzm, chorą nienawiść itd., ale takie jak np. sprawiedliwość i racjonalne myślenie. Żyjecie w swoim świecie, który nie istnieje. Tworzycie sobie chore teorie spiskowe, by się nimi napawać. To prawdopodobnie jedyny sens waszego życia.
Nie mogę się zniżyć do twego poziomu, a tym bardziej być "pod nim", jak to ująłeś, ponieważ twój poziom jest zerowy, już niżej upaść się nie da.

Nie, że nie potrafię się odnieść do słów tego fanatyka lazuryta o Hitlerze, tylko nie chcę. A już na pewno taki ktoś jak ty nie będzie mi mówił co mam komentować i oceniać dlaczego coś komentuję a czemu nie. Mój interes! Mam wolną wolę i komentuję to co chcę. Ten post był tak bezsensowny, że uznałam, że nie zasługuje na jakikolwiek komentarz. Jest komiczny i durny sam w sobie, nie ma co na to odpowiadać.
a tak btw, jeśli byłby portal, na którym oceniałoby się tylko i wyłącznie prace malarskie Hitlera, i byłyby one świetne, oceniłabym je jako "świetne", bo nie jestem głupia jak niektórzy i wiem, że to nie ma nic do tego, jakim potworem ten człowiek był.

Widzisz, ja już nie mam nadziei dla takich jak ty strasznych ludzi, że jest dla was szansa na zmądrzenie. Wiem, że nie ma. Współczuję jedynie przegranego życia i pozostaje się mi tylko modlić, żeby takich ludzi było jak najmniej, bo jesteście w stanie zgubić ten świat, spalić go swoją przerażającą nienawiścią.

użytkownik usunięty
googaify

Co do Hitlera to pewnie przesada : ona była Streicherem swoich czasów .

użytkownik usunięty
googaify

Jak pokocham totalitaryzm i zacznę wychwalać koreańskie obozy pracy w tedy mi wybaczysz ?

JustFurious

Nie obchodzi mnie to, że ona w twoich oczach jest skończona, dociera do tej przepełnionej nienawiścią główki?
nie życzę sobie takich słów pod moim adresem, i to ty jesteś zakompleksiony wierząc w te bajki, które opowiadasz. Nie, przez nią nie zginęło wielu ludzi. Dowody proszę to może pogadamy. Nie będziesz mnie wyzywał i zarzucał mi niewiedzy. I jeszcze jedno, jestem kobietą. Poza tym będę się wypowiadała tyle ile mi się będzie podobało i kiedy uznam za stosowne, nie będziesz mi rozkazywał, zapomnij

użytkownik usunięty
googaify

Przez nią zginęło wielu ludzi bo uprawiała prototalitarną propagandę .Przypominam że Streicher nie kierował SS ani osobiście nie mordował Żydów a mimo to został powieszony .Gdyby nie działalność indywiduów takich jak ta panienka Amerykanie nie wycofaliby się Wietnamu bo militarnie wygrali i tych milionów ofiar by nie było ... Stosując twoje kryterium można by uznać Hitlera za niewinnego (osobiście też nie mordował ).Oczywiście nikt Ci nie broni pisania głupot twoja wola ...

użytkownik usunięty

Kiedy patrzę na wypociny takich jełopów, to naprawdę jestem za aborcją w każdym przypadku.

użytkownik usunięty

Kiedy udowodnisz że to co napisałem nie jest prawdą (czyli że Fonda nie popierała morderców i nie przyczyniła się do śmierci jeńców amerykańskich ) wtedy będziesz mógł mnie nazwać jełopem . A ja za swojej strony kiedy patrzę na bogatych nastolatków od Ikonowicza którzy popierają takie indywidua jak Fonda bo dzieciom obozów nikt nie kazał znosić nie znajduję w języku ludzkim słów dostatecznie obelżywych (a nie chcę się licytować z takim jak Ty)

a kiedy ty udowodnisz, że to JEST prawdą, będziesz mógł wyzywać nas i Fondę!

użytkownik usunięty
googaify

Przytaczano Ci już na to dość dowodów .Nikt nie kwestionuje faktu wspierania przez Fondę reżimu totalitarnego . Co nie którym po prostu pasuje rola tzw pożytecznych idiotów ...

Nie wiesz co to sa dowody chlopie. Dowod to cos zdecydowanie wiecej niz twoje nic niewarte slowa.

użytkownik usunięty
googaify

Nie ma sensu po raz kolejny linkować dowodów zdradzieckiej działalności Fondy . Tego nawet jej własny ojciec nie kwestionował.

użytkownik usunięty

Chyba nawet w stadzie wilków nie toleruję się zdrajców :zdrada własnego kraju i przyczynienie się do śmierci ludzi (I to tylko dla przypodobania się tłumowi a nie dlatego że rząd jest nieludzki i łamie prawo naturalne ) jest chyba najgorszym świństwem jakie tylko może być .Amerykanie są jednak zbyt liberalni ...

Wow... Cóż za wypowiedź, do tej pory, jako użytkownik filmwebu wzbudzałeś u mnie szacunek. Teraz okazujesz się być głupim dzieciakiem, a ja idiotką, bo dałam się nabrać....

użytkownik usunięty
Jus_tynaa_a

Nie wypowiadam się od miesięcy ale tym razem zrobię wyjątek . Bardzo Cię lubię i nie chciałem Cię urazić . Przebacz mi proszę.

Co ty za pierdoły wypisujesz? Może jakieś źródło? A nie wyimaginowane myśli po spoconej nocy!

użytkownik usunięty
Unibet_78

Nie chcę już się wypowiadać na ten temat.

źródła nadal brak ...

Unibet_78

http://www.snopes.com/military/fonda.asp

Barnie

źródło znaczy... wiarygodne.

haha jesteś opętany nienawiścią do komunistów, uczyniło Cię to psychotykiem, a Fonda gdyby rzeczywiście była zdrajcą to w państwie prawa jakim niewątpliwie są stany zjednoczone byłaby skazana. Pomyśl kto by jej to odpuścił. Z resztą wojna w Wietnamie to był dopiero idiotyzm, tak samo jak wojna w Iraku, także nie dziwie się, że walczyła z imperializmem USA, ale przecież wiadomo że z nimi nikt nie wygra. Kiedyś tak było z ZSRR, ale oni przynajmniej nie ukrywali swoje imperialistycznego podejścia pod obrazem dobrego szeryfa...

zbyncom

Za samo szczekanie nikogo sie w USA nie kara... Zreszta komuchy rodza sie jak sa ucisnione.. jak moga szczekac to beda szczekac a do wladzy nie dojda... niech sobie zyja, zostana zmiażdzeni przez spoleczenstwo.

Oczywiscie, komuchów którzy dąża realnie do obalenia wladzy (walcza jako np rebelianci) nalezy wieszac itp..

Wojne w Wietnamie akurat wywolali demokraci..

Obama to wiekszy komuch niz Stalin, Lenin, Pol Pot, Mao Zedong, Kim Ir Sen itp. razem wzieci wiec obecnie stwierdzenie, ze USA walczy z komunizmem nie ma racji bytu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones