Jane Fonda

Jayne Seymour Fonda

8,4
12 723 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jane Fonda

Za to co uczyniła (mordowała nawet bezpośrednio ,: znany jest wypadek gdy komuniści zorganizowali propagandowy spektakl ze zbrodniczą idiotką i jeńcami amerykańskimi podczas którego ten stwór przekazał otrzymane grypsy od jeńców komunistom którzy potem tych jeńców torturowali i stracili ) mam nadzieję że będzie smażyć się piekle i pokazywać diabłu swe wątpliwe wdzięki bo Ameryka to kraj który jak widać jest zbyt liberalny dla zdrajców .

oj kolego ale pierniczysz... radzę czytać trochę mniej Pudelków i innych takich plotkarskich chłamów, bo ci to na pewno na dobre nie wyjdzie.

poza tym tu oceniamy ludzi jako aktorów

użytkownik usunięty
googaify

Radzę ci czytać mniej Manifestów Komunistycznych i innych takich .

Tak, bo Ameryka jest swieta, a ci, co sie jej sprzeciwiaja to zdrajcy, komuchy, masoni, zydzi, itp. USA jeszcze zaplaci za to, czego sie dopuscila

ledzeppelin_filmaniak

następny zakompleksiony Polak myśli, że Ameryka to ZUO... -.- ludzie ogarnijcie się. Ja wiem, że daleko nam do ich poziomu tolerancji, ale może choć trochę spróbujmy szacunku z siebie wydusić...

użytkownik usunięty
googaify

Szacunku do kogo ? . Ta można uprawiedliwiać i Stalina ...

Stalina nie zamierzam usprawiedliwiać, ale twoje porównanie mnie zgięło przyznam szczerze o.o co z tobą człowieku?

googaify

Daleki do tolerancji a nawet zwykłego sprzeciwu jest całokształt tej Suki z Hanoi. Kobieta która otwarcie wspomagała wrogie mocarstwo, była przyczyną wielu tortur i śmierci amerykańskich jeńców wojennych. Na pudelkach to możesz jedynie poczytać o jej operacjach plastycznych czy nagrodach.

użytkownik usunięty
googaify

Co nie zmienia faktu,że do tej tolerancji Amerykańcy dążyli po trupach (Indian, Murzynów) .To w tym tolerancyjnym państwie były getta dla Indian i Murzynów oraz działał Ku Klux Klan .A zakompleksiony Polak wstydzi się,że jest Polakiem i czuje się gorszy od narodów zachodnich, uważa Polskę i Polaków za zaścianek i ciemnogród,coś gorszego od innych ,a będąc w Ameryce stara się być bardziej amerykański od samych Amerykanów ;p

użytkownik usunięty
ledzeppelin_filmaniak

Dobrze powiedziane.

achhh jak to się stało, że wypisałes o mnie całą prawdę, czytasz w myślach? o.o przecież ja codziennie do 2. w nocy studiuję dokładnie "Manifesty Komunistyczne i... inne takie"!

googaify

Eeee widzę, że cienki jesteś. "Inne takie" to materiał dla laików. Ja siedzę teraz nad "tym podobnymi".

kosobi

:D:D:D

użytkownik usunięty
kosobi

:D

Przepraszam, ale pieprzysz aż oczy krwawią. Fonda jest znienawidzona za pozowanie do zdjęć z wrogiem podczas wojny w Wietnamie. W latach 60/70 miała ostro przeprany mózg lewicowymi ideologiami z których wyrosła i po latach się odcięła i przeprosiła.W żadnych mordach udziału nie brała. Tego typu historyjki wymyślane były masowo głównie przez kręgi fanatycznych republikanów. Tak samo o słynnym rzekomo zamordowanym na jej życzenie więźniu który odmówił autografu. Facet żył i obśmiał te bzdety w które dalej ludzie wierzą i powtarzają jak ty teraz. Więc poczytaj coś, miej trochę rozumu i nie łykaj takich pierdół. Ani tym bardziej ich nie rozpowszechniaj. Sami weterani Wietnamu z nią wielokrotnie rozmawiali i przyjęli przeprosiny. Oni nie mają z nią problemu a ludzie których nawet nie było na świecie wtedy i których ta wojna w ogóle nie dotyczy rzucają się jak głupi. Żenada

googaify

A tak dla Twojej informacji.
Poczytaj. Tekst krótki, więc nawet Ty powinieneś dac radę przeczytać. I to nie pudelek.

http://blogbiszopa.pl/2010/05/hanoi-jane/

użytkownik usunięty
googaify

Dobrze powiedziane ,też zawsze zwracam uwagę takim oszołomom ,którzy wynajdują jakieś sensacje z życia pozazawodowego ,a nawet intymnego aktora czy aktorki i publicznie go za takie a nie inne czyny potępiają ,jakby samiautorytetami moralnymi i jakby ten portal był właśnie po to,by rozwodzić się nad czyjąś moralnością lub jej brakiem ;D

Dziecko, Ty juz nawet nie probuj niczego pisac, widac, ze to, co piszesz, raz czy dwa obilo Ci sie o uszy, i udajesz madra i sprwiedliwa. Jak ja nienawidze debilnych szczyli, zafascynowanych ameryka i watykanem.

użytkownik usunięty
ledzeppelin_filmaniak

Nie zniżam się do poziomu fanów Ikonowicza bo osobiste ataki na osła są poniżej mego poziomu . Na pewno Ameryka jest m mądrzejsza i sprawiedliwsza od organizatorów bambusowego gułagu którego fanką była ta panienka : ona sama nawet przepraszała za swoją głupotę ale ofiarom to już nie pomogło .Ja ci się nie podoba Ameryka i Watykan to wynoś się z naszego kraju (Kim i Fidel chętnie cię przyjmą )

Kolego, tylko się nie irytuj byle ignorantami bo nie warto ;) Swoją drogą dylemat mam: Lenon czy Fonda? Prawda że nie łatwy wybór?

Zbrojny

Co do jeńców wojennych - amerykanie rzadko otrzymują to na co zasłużyli. A co do was ciołki to się powtórzę:
Chciałem napisać pod adresem tego z długim nickiem i tego z awatarem z brodą naprawdę pierwszorzędne i doskonale diagnozujące tych ********** obelgi, z gatunku takich które mówią prawdę, a więc pewnie poszłoby im w pięty, bo prawicowe leśne dziadki potrafią tylko lizać dupę i wyjadać gówno z rowa legalnej władzy, nie potrafią nawet porządnie nawrzucać, ich ciemnota umysłowa pozwala im tylko na krzyczenie "komuchy, komuchy". Zamiast tego napiszę że zaangażowanie polityczne Fondy wynika wprost z jej wrażliwości która pozwoliła jej stworzyć wspaniałe kreacje aktorskie. Tym co wypisują głupoty w necie łatwo jest wyrzucać zaangażowanym ludziom hipokryzję, a ja byłbym zadowolony gdyby każdy wykorzystał swoje możliwości tak jak Fonda.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

... "jedyne aktorstwo jakie by uprawiała to rozbieranie się przed komendantem obozu..." - to jest dopiero wypowiedz poniżej poziomu, ale to nic bo świetnie pokazuje twoje nastawienie - nie pozostawia żadnych wątpliwości. Chociaż może nie wiesz ile świetnych filmów powstało w krajach komunistycznych takich jak np ZSRR czy Polska z czasów PRL. ( najwyżej przeleżały swoje na półce). Kinematografia i w ogóle sztuka była w krajach komunistycznych na wysokim poziomie. Niedawno wertując sieć trafiłem na blog jakiegoś prawicowca. Zobacz co napisał:
http://antysocjal.blog.onet.pl/Lewacy,2,ID374751027,n
Głównie chodzi mi o fragment :"Prawdopodobnie sukcesowi lewaków sprzyjały ich predyspozycje humanistyczne"
Sam zboczony prawicowiec przy wszystkich swoich obelgach piszę na swoim blogu że lewacy to humaniści. Zobacz sobie w słowniku co to znaczy.
A tak na marginesie - mógłbyś mi podać powód amerykańskiej inwazji na Wietnam ( gdzie nawiasem mówiąc amerykanie ponieśli porażkę na każdym polu,jedyne co zrobili to trochę sobie pomordowali)?

duende_2

No i jeszcze ciekawy artykuł odnośnie naszej popkultury:
http://wyborcza.pl/1,99495,8328758,Skad_sie_wziela_Doda.html

użytkownik usunięty
duende_2

Myślę że socrealizm nie był lepszy (a to zapanowało w Wietnamie po skomunizowaniu tego kraju ).

użytkownik usunięty
duende_2

Sztuka w krajach komunistycznych była na różnym poziomie (chałtury było tam co niemiara ) choć zdarzały się czasem i wybitne dzieła .,,Predyspozycje humanistyczne ,, lewaków polegały na ślepych próbach budowania utopii (Pol-Pot to też humanista ).Lewacy to fanatycy i zbrodniarze .Ale ja nie o tym pisałem : komuchy nienawidziły lewaków z krajów zachodnich (choć oczywiście posługiwały się nimi ) dlatego Fonda w razie skomunizowania Stanów zostałaby potraktowana jak lewaki z WIetnamu Południowego (obozek i robienie dobrze obsłudze placówki .O czym ty dziecko piszesz ? . Wojna w Wietnamie została wywołana agresja morderców z Połnocy i Amerykanie militarnie ją wygrali .To że lewaki z Kongresu (wobec ponownej agresji komunistów ) odcieli pomoc Południu to inna sprawa .Co do mordowania : jest jeden wypadek większej zbrodni amerykańskiej (My Lai ) ale Ikonowicz cię nie uczył o masakrze w Hue ? (10 razy więcej ofiar ) ani o bambusowym gułagu ani o innych komunistycznych zbrodniach na Południu (a wcześnie i na Północy ) .W sumie komuniści w Wietnamie wymordowali co najmniej 1 milion ludzi co do czynów Amerykanów ma się nijak ( i to ofiar nie licząc nawet ofiar kolektywizacji na Północy w latach 50 ) . Czyżbyś cierpiał na amnezję ?.Nawet komuniści z Południa przyznali że reżim jaki zapanował po podboju tego regionu przez lewaków był nieporównywalny z tym co było poprzednio (rozkwit kultury to tam zapanował totalny :cenzura zdusiła każdą niezalezną myśl )

Wybacz ale wyciąganie wniosków z historii nie polega na licytowaniu się na liczby ofiar. , Zawsze wtedy kiedy ludzie tacy jak ty sądzą że USA odgrywa rolę szeryfa, to tak naprawdę załatwia własne interesy.Istniało wiele reżimów totalitarnych wspieranych przez USA, wiele reżimów tolerowanych przez USA. Nigdy żadna "misja międzynarodowa" nie dotarła np. do Czeczeni.

duende_2

W sumie to komuchom udalo sie nakrecic troche dobrych filmów.. Ale to jedyne co sie im udalo... Poza tym nic nie osiagneli oprócz milionow ofiar, klesk glodowych, ruiny w ich panstwach..

duende_2

Ameryką podczas inwazji na wietnam rzadzili demokraci... co prawda komuchy to nie sa (no moze oprócz Kennedyego i Obamy) ale tez lewaki

Al_Bundy

Kto to jest "lewak"? Twoim zdaniem?

Saint_Dumas

Komuch, socjaluch...

Zbrojny

Za to Mel Gibson jest lepszym aktorem oraz autorytetem moralnym.....

ledzeppelin_filmaniak

I zapomnialbym o najwiekszym, najwspanialszym, idolu "zbrojnego", najbardziej czcigodnym, prezesie jaroslawie kaczysyskim, ten to dopiero czlowiek honoru....

użytkownik usunięty
ledzeppelin_filmaniak

Jak w przypadku Mela .

ledzeppelin_filmaniak

masz racje, Kaczynski to potwor! Niewazne jest to jak nieprawdopodobnie Tusk niszczy i sprzedaje nasz kraj! To wszystko niewazne, to Kaczynski jest STRASZNY!!

użytkownik usunięty

: D Ohh ile przyjemności daje ten internet.

googaify

Kaczynski to komuch, Tusk to socjaldemokrata..

Obaj sa idiotami.

ledzeppelin_filmaniak

Pisz co chcesz o kaczyńskim. Tez go nie bardzo lubiłem. Jednak jedno trzeba mu uczciwie przyznać. Kiedy pani Steinbach wyskoczyła z jakimiś żądaniami za "wypędzonych", Kaczyński wysłał jej rachunek za odbudowę Warszawy, co skutecznie stłumiło jej zapędy. Tusk by się na taki krok nigdy nie odważył.
Tusk wyznaje zasadę.
"Pójdę do wszystkich naokoło na kolanach. Za wczasu będę robił to czego oni od nas oczekują, to może rzucą nam jakiś ochłap i jak będziemy grzeczni i pokorni to może coś dostaniemy."

użytkownik usunięty
ledzeppelin_filmaniak

Nie popiera ustrojów totalitarnych (z jego poglądami można się nie zgadzać ).

użytkownik usunięty
ledzeppelin_filmaniak

Wpierw poczytaj co znaczy totalitarny USA (poza casusem Stalina ) nie popierało totalitaryzmów (autorytaryzmy owszem ).Nie możesz zaprzeczyć faktom : W Wietnamie miały miejsce na małą skalę zbrodnie Amerykanów (nie kierowane z poziomu państwowego )za to doszło do monstrualnego komunistycznego ludobójstwa ( jakieś 20 tysięcy zamordowanych ,,kułaków ,, na Północy , Hue i inne rzezie z czasów wojny , a potem masowe mordy po opanowaniu Południa przez komunistów (dziesiątki tysięcy ofiar w tym i komuniści południowowietnamscy ) i masowe zsyłki do obozów koncentracyjnych (bambusowy gułag ) w sumie jakieś milion ofiar i to już było robione z polecenia komunistycznego rządu . O reszcie nie mam co wspominać (oświadczenia komunistów że Południowcy osiągneli ,, zbyt wysoki poziom życia,, czy ucieczka z raju ponad miliona ludzi na 20 milionów mieszkańców ogólnie ).Gdy ZSSR , , bawiło się w żandarma , to ci nie przeszkadzało ? Nie wiedziałem że pacyfikacja Czeczeńców to dzieło Amerykanów .

To może podam flagowy przykład - USA a konkretnie CIA zabiło demokratycznie wybranego prezydenta Chile Salvadora Allende, w komunikacie podane że "Chilijczycy nie zasługują na demokrację" . Jak wiadomo był to początek reżimu Pinocheta, który tez te kilka katowni wybudował.
Co do Czeczenii, to Ameryka wiele razy był skłonna wtrącać się w konflikty międzynarodowe, dlaczego wiedząc o niewyobrażalnych zbrodniach i o takich pięknych historiach jak zabójstwa dziennikarzy - działaczy praw człowieka ( Politkowska, Estamirowa, Markiełow) nie zajęli żadnego "zdecydowanego stanowiska"? Chodzi mi to głównie o ONZ które jest kontrolowane przez USA?
I

użytkownik usunięty
duende_2

Dobrze że to przytoczyłeś agent komunistyczny został na szczęście unieszkodliwiony .Pinochet nigdy nie propagował totalitaryzmu a zwałczał jedynie komunistów i ich sługi istotnie tysiąc agentów poniosło śmierć (porównaj to z 30 tysiącami ofiar Fidela które jakoś lewaków nie rażą ) .Nie uciekaj od tematu zbrodni wietnamskich komunistów i nie ośmieszaj się że pisząc że ONZ jest kontrolowane przez USA (to pewnie USA spowodowało wydanie tylu antysemickich rezolucji ).

Dlaczego Amerykanie nie usuną Putina, przecież on tez był komunistycznym szpiegiem?
Mogliby się zrehabilitować za wszystkie czasy?
Swoją drogą rozmowa z tobą jest bardzo prosta, nie starasz się nawet dochodzić do żródeł takiego czy innego światopoglądu, istnieje dla ciebie tylko prawo silniejszego. Mam dla ciebie fajny cytat: "Historię pojęć piszą zwycięzcy. Jeden zabity człowiek to akt terrorystyczny, tysiąc zabitych ludzi to militarna interwencja."
Przemyśl to koleś.

użytkownik usunięty
duende_2

Gdyby Amerykanie usuneli Putina to tacy ja Ty krzyczeliby o ,, agresji na suwerenny kraj ,, ? .Czy nie tak ? . Do jakich to ,, żródeł nie staram się dochodzić ,,Fonda jest współwinna ludobójstwa i nic tego nie zmieni (Tylko w tak głupio liberalnym USA nie pracuje w kajdanach przy taczkach co by jej się należało za takie czyny .Głupota to nie jest usprawiedliwienie ).Dla ciebie istnieje tylko prawo do zaprowadzania komunizmu przez ZSSR i jego sługi wszędzie gdzie chcieli .O tym co oni potem robili z takimi jak Ty świadczy choćby przykład Broniewskiego i Wata .

Otóż nie misiek, amerykanie nie usuną Putina bo po pierwsze Rosja jest trochę silniejsza militarnie niż kiedyś było Chile, to wszystko. Amerykański naród to banda oportunistycznych tchórzy.
W Polsce też rządzi PO uchadzącę za liberalne tymczasem zdarza się coraz więcej historii z takiego gatunku:
http://www.kciuk.pl/Policjanci-pobili-mnie-na-posterunku-twierdzi-studentka-z-Ka lisza-l32378
http://forum.gazeta.pl/forum/w,69,116527978,,Nie_odpuscimy_policjantom_To_banda_ sadystow.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8348104,Trzy_lata_wiezienia_dla_p olicjantow__Pobili_ucznia.html
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4048543.html
http://www.polskieradio.pl/wiadomosci/kraj/artykul177561.html
http://www.sfora.pl/Skandal-w-policji-Sierzant-gwalcil-dzieci-a17691
http://torun.gra.pl/informacje-6205,policjant-zgwalcil-dziewczyne-ale-nie-pojdzi e-za-kraty.html
Co ty na to drogi republikaninie? Przytoczyłem te wszystkie sprawy bo wydaje mi się że ludzie twojego pokroju prędzej wmówią sobie że są słoniem niż dopuszczą do wiadomości że w wspaniałym "wolnym świecie" gdzie panuje powszechna sprawiedliwość i szczęśliwość dochodzi do czegoś takiego. A może myślisz ze za przeproszeniem policja nie ma sobie nic do zarzucenia.

użytkownik usunięty
duende_2

Mylisz się Amerykanie nie usuną Putina aby nie dać pożywki takim jak ty . Co do tych twoich przykładów przypomnij sobie jak Sołżenicyn opisywał bezpieczeństwo obywatela w stalinowskim ZSSR (chołubili przestępców kryminalnych ).Myślisz że jak ci cenzura zabroni o czymś pisać to tego nie ma ?

No no no USA liczą się ze zdaniem każdego pojedynczego lewaka na świecie to pojechałeś:)
Nie widzisz jeszcze że to co piszesz nie ma najmniejszego sensu?
USA nie przejmuje się kompletnie żadnym "dawaniem pożywki", dostarcza jej od zawsze, ostatnio napadając rabunkowo na Irak i mszcząc się na Afgańczykach za grupę Talibów.
Wypisywałeś wcześniej jakieś żałosne bzdury o komunistycznych szpiegach?
A może mnie też masz za komunistycznego szpiega?
W dzisiejszych czasach może i nie ma cenzury ale to jest jeszcze gorsze. Ludzie o wszystkim wiedzą i nic nie stanowi dla nich większego problemu. Powiedzieć można wszystko o wszystkim ( z wyjątkiem tego że nie lubi się Żydów) ale na tym się zazwyczaj kończy, bo jak człowiek ma własną firmę to zupełnie mu nie przeszkadza że ktoś wyżera jego śmieci. Młodzi nie potrafią się skrzyknąć np. w imieniu pobitej na policji koleżanki. Zamiast tego dają się wciągnąć w wideokrację lub też sprawy nie mające realnego znaczenia, często działając reakcyjnie, co czyni z nich w istocie narzędzie w rękach głównych sił politycznych. Ostatnia znacząca ( kilka tysięcy osób) manifestacja odbyła się pod krzyżem. Ja byłem zniesmaczony widząc jak łatwo ci ludzie dali się w to wciągnąć i widząc ich zachowanie.
Nie wiem co jest tego przyczyną, wstyd przed okazaniem empatii? Wstyd przed przyznaniem się przed samym sobą ze drugi nawet obcy człowiek może cokolwiek dla nich znaczyć? Neoliberalna władza pewnie jest z tego dumna, nie ma co się zastanawiać nad sytuacją na świecie bo pieniądze już czekają na to by się zrobić, oto dewiza liberałów

użytkownik usunięty
duende_2

O widzisz jak USA usuneło dyktatora to gardłujesz w jego obronie (tak samo byłoby z Putinem ).Myślisz że w stalinowskim ZSSR czy komunistycznym Wietnamie ludzie dostawali od władzy kawior i mogli sobie swobonie demonstrować ? .Wszyscy komuniści do czasu upadku ZSSR (a wietnamscy zwłaszcza to szpiedzy Sowietlandu .Poza tym pisz na temat tej idiotki Fondy a nie uciekaj od zagadnienia (bo chciałbym abyś napisał coś o boat people , bambusowym gułagu czy Hue , przecież kretynka jest temu współwinna ).

użytkownik usunięty

A poza tym czemu narzekasz na śmietniki ?.Przecież idole dziwki głosili że zbytni dobrobyt to zaprzeczenie prawdziwego szczęścia .Jazda z prostytutką na pole ryżowe w łapciach ze śmietnika .

O Jane Fondzie napisałem już od razu w pierwszym poście. Nic się od tego czasu nie zmieniło.
Natomiast z tobą nie mam już o czym rozmawiać bo najzupełniej nic nie rozumiesz. Mam wrażenie że za chwilę napiszesz mi że np: Lennon, studenci z Uniwersytetu Berkeley, Kapuściński, Einstein. Vonnegut, a także Voltaire i Rousseau to są oczywiście co do jednego szpiedzy ZSRR. Dlatego w trosce o to abyś się jeszcze bardziej nie ośmieszył kończę "dyskusję".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones