Janet JacksonI

Janet Damita Jo Jackson

7,4
459 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janet Jackson

Skóra zdjęta z Michaela dosłownie.Głosy i ruchy też podobne.
Śliczna kobieta, miło się na nią patrzy:-)

Ekranizacja

Zgadzam się..Piękna dojrzała kobieta.
Spokojnie może byc ikoną R&B ...
Cudowny głos i naturalny talent muzyczny.Szacunek:)

Victoria_11

Zdecydowanie dołączam się do waszych wypowiedzi. :) Janet jest cudowna. <3

dober2

Ja również podpisuję się pod wszystkimi wypowiedziami :) Janet jest naprawdę super. Ma bardzo fajne piosenki, świetnie się rusza, głos cudowny i jest piękną kobietą.

użytkownik usunięty
Sush

Oooh! Ona jest przepiękna, wkońcu Jackson ;]
Kocham ją i jej brata, są naprawde wielcy ;D

Z rodziny Jacksonów lubię tylko Janet i Michaela. Wydaje mi się, ze reszta to pazerne hieny, które chcą zarobić jak najwięcej na stracie wielkiego MJ!

Sush

Dołączam się do wypowiedzi wielbicieli jej talentu. Czas dla niej się zatrzymał, ma wspaniały głos, jej koncerty na żywo są niesamowite zupełnie jakby śpiewała z playbacku a jednak na żywo:)Jest wciąż piękną kobietą, na scenie wulkan, prywatnie bardzo skromna. Ale co się dziwić jak pochodzi z tak utalentowanej rodziny. Żeńska wersja Michaela:)

Sush

wybacz ale janet również chce zarobic na śmierci brata,a jedyna w porządku to latoya,chciała zdobyć opiekę nad dziećmi michaela by zawłaszczyć ich majątek po ojcu,poszperaj w necie,pozdro

Ekranizacja

Talent, to może ma do grania w filmach erotycznych...
Żadna aktorka, żadna piosenkarka... wykreowana przez brata, który na ironię chciałbyc do niej podobny :D

Tak, jestem hejterem !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

to dam ci radę w takim razie: przestań na nie wchodzić!

Ekranizacja

zgadzam się

Ekranizacja

Jak mają być do siebie niepodobni skoro Michael, Janet i La Toya korzystali w swoim czasie z usług tego samego chirurga plastycznego a ich wzorem do przeróbki była Diana Ross. O tym wiadomo od samego początku ale jakoś z latami wszyscy o tym zapomnieli a media celowo lub być może na prośbę samych zainteresowanych przestały o tym mówić. Michael w latach 80-tych wypowiedział się, że upodobnił się do Diany Ross bo według niego to najpiękniejsza kobieta na świecie tylko po latach coś mu się poprzekręcało i sam sobie i innym wmówił, że nie robił żadnych operacji plastycznych. Wystarczy pooglądać ich zdjęcia z dzieciństwa lub młodości żeby się o tym przekonać np. http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2007/05_01/jacksonsthen_468x283.jpg . Z resztą prasa pod koniec lat 80-tych szeroko się o tym rozpisywała. Ich podobieństwo jest celowe i nienaturalne co nie zmienia faktu, że rodzina ta jest uzdolniona muzycznie.

lalala

Widziałam zdjęcia z dzieciństwa i są na nich podobni do siebie. Z tego linku, który podesłałaś akurat niewiele wynika.

Ekranizacja

Żartujesz sobie albo jesteś zbyt młody/a aby pamiętać lata 80-te i to o czym pisała wtedy prasa czy mówiono w TV. Po prostu nie byli w ogóle do siebie podobni ale po upodobnieniu się za pomocą operacji plastycznych do jednej osoby (Diany Ross) stali się do siebie nawzajem podobni. Michael przez wiele lat starał się wypierać ze swoich operacji ale świat o nich pamiętał. Sympatia sympatią, ja też nie mogę powiedzieć, że nie lubiłam Michaela ale fakty są faktami i należy je zaakceptować takie jakie są.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones