Janusz Gajos

Janusz Jerzy Gajos

8,5
67 490 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Gajos
Dangeris

hmm, coś jest w tym co napisałeś, ponieważ Gajos praktycznie wszędzie gra tak samo... z tym, że akurat w Jego przypadku to chyba jest jednak wyraz geniuszu, ponieważ tyle lat grać tą samą postać i dalej fascynować widza to jest wielkie osiągniecie. Sama jestem przykładem oczarowania przez Niego. Moim zdaniem zasługuje na miejsce, które zajmuje.

goslawa25

Aktor jednej roli?! Wszędzie gra tak samo?! Czy wyście pogłupieli?!

pitbull_

No nie mów, że będziesz się upierał, że wszędzie gra inaczej... chyba tylko po Gombrowiczowsku " Gajos wielkim aktorem jest .." i nie wypada nic powiedzieć. Obejrzyj sobie kilka filmów pod rząd i przeanalizuj a zobaczysz. Ale tak jak wyżej napisałam , absolutnie nie uważam tego za jego wadę.

goslawa25

Oglądałam mnóstwo filmów z jego udziałem, zestawić np Żółty szalik i To ja złodziej, lub nawet z nowszych Pitbull czy Jasmunim...No prooszę Cię. Bedę się upierać, że wszędzie gra tak, jak wymaga tego rola. Tyle. Każdy aktor ma swoją manierę mniejszą lub większą, ale Janusz Gajos NIE JEST aktorem jednej roli i NIE GRA wszędzie tak samo. To ślepym trzeba być żeby takie,za przeproszeniem, duperele oplatać.

pitbull_

Dobra, widzę że frazesami lecimy, bez sensu. Gajos święty jest. Pozdrawiam.

goslawa25

To źle widzisz.

goslawa25

Zgadzam się , sam nie potrafię odróżnić roli Gajosa w Przesłuchaniu i Jasminum, czy w Pitbullu i Szczęśliwego Nowego Jorku.

Dangeris

Prosimy nie karmić trolla. SKOŃCZ WRESZCIE DEBILU !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones