Janusz Gajos

Janusz Jerzy Gajos

8,5
67 490 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Gajos

Z prawdziwą przyjemnością muszę stwierdzić, iż Janusz Gajos jest najlepszym aktorem w polskim kinie. Potrafi przekonywująco zagrać każdą rolę. To jest prawdziwy aktor, który nie robi z siebie gwiazdora. Najbardziej spodobały mi się odgrywane przez pana Janusza role w filmach: "Big Bang", "Akwarium", "Ekstradycja 3", "Tam i z powrotem" i oczywiście w roli Cześnika w "Zemście" Wajdy.

MobsterPL

Zgadzam się, Janusz Gajos to wspaniały, przekonujący aktor (zarówno w filmie jak i teatrze tv), jednak (zakładając, że takie rankingi mają jakiś sens) stawiam go na drugim miejscu wśród polskich aktorów (nr 1 - Zapasiewicz)

MobsterPL

Skoro podobałby ci sie takie średniackie role to zobacz:Przesłuchanie,Szwadron, Ucieczka z kina Wolność,Piłkarski poker,Trzy kolory Biały,Żółty szalik,Psy

polskiedziecko

Widziałem Szwadron, Ucieczkę z Kina Wolność, Piłkarski poker, Psy i Trzy kolory: Biały. Ale chciałem pokazać, że Gajos nawet ze "średniackich" filmów może zrobić coś wielkiego. Po za tym rola w "Tam i z powrotem" nie była wcale "średniacka", podobnie postać Cieśnika, którą Gajos edegrał rewalacyjnie i tylko dlatego obejrzałem "Zemstę" do końca. Sorry, ale nie sposób było wymienić wszystkich filmów, które podobały mi się z panem Januszem.

Pozdrawiam, STING K.

polskiedziecko

Oboje, a przynajmniej ja zapomniałem jeszcze dodać "Śmierć jak kromka chleba" Kutza i "Milionera".

MobsterPL

Racja, w "Milionerze" Gajos znakomity, w "Żółtym szaliku" zresztą też, a i w "Psach" był jasnym punktem.
A co sądzicie o świetnej moim zdaniem roli szwagra Czterdziestolatka?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones