Janusz Gajos

Janusz Jerzy Gajos

8,5
67 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Gajos

To byłby dzisiaj stawiany obok De Niro, Nicholsona, Pacino, Hopkinsa, Hoffmana.
Ten sam talent, to samo pokolenie...

kaioken26

absolutny mistrz. takie spektrum granych postaci, od aniołów, poprzez dobrych/złych, z problemami do najgorszych szuji, w każdym filmie z udziałem Pana Janusza czuć tę "magię" bijącą od jego talentu i pracy.

kaioken26

no fakt ,wg mnie najwybitniejszy polski aktor ,cala reszta jest daleko za nim

kaioken26

A ty jesteś jasnowidzem że wiesz co by było gdyby ?

kaioken26

zgadzam się, dla mnie też numer 1 na czasy obecne, zastanawiam się kto go zastąpi np. za 10 lat?

kaioken26

Nieprawda. Nie wzięliby go, wyglądał na lekko zezowatego, nie wzięliby go.
Ale dla mnie nr 1.

kaioken26

Nie przesadzaj :)

kondi143

http://www.youtube.com/watch?v=5hcjapZ-oVQ
Gdyby ktoś miał wątpliwości.

kaioken26

gajos jest wielki w czymkolwiek czego się zasdniczo dotknie i w sumie dobrze, że nie nie jest megagwiazdą hamerykańską tylko nasz:)

kaioken26

Autor tematu nie przesadza, typowe polaczki zazdroszczą iż rodak posiada taki talent aktorski, że aktorzyny typu Willa Smitha czy Keanu Reevs'a mogą się co najwyżej schować? Szkoda.

ThomasPPL

Nie unoś się tak chłopcze.I skończ idiotyczne gadki o typowych polaczkach.Gajos jest dobry i nikt tutaj nie pisze,że jest inaczej.

kondi143

Bynajmniej nie chłopcze, wybacz jeśli moja opinia cię uraziła ale fakty są faktami i swej mentalności nie zmienisz.

ThomasPPL

gosc jest dobry ale nie powinien stac tak wysoko w rankingu, myslicie pewnie ze pije do aktora lecz bardziej do polskiego kina ktore jest beznadziejne i aktorzy nie maja mozliwosci wykorzystac swojego potencjalu oraz talentu, gdyby urodzil sie w stanach to moim zdaniem wcale nie stal by tak wysoko jak piszecie np ze wzgledu na przecietna twarz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones