Janusz Gajos

Janusz Jerzy Gajos

8,5
67 490 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Gajos

Panie Januszu mialem pana za wzór,aktora nie pałajacego sie polityką,mialem nadzieje ze wie pan cos nie cos z historii dawnej Polski, i ostatnich 20 lat,widac ze sie mylilem,nie wyciagnal pan zadnych wniosków-poparl pan POlszewików z Pomyłki Obywatelskiej-wstyd!!!!

zozo1975

Każdy ma prawo do swoich poglądów, nie tobie je oceniać.

shish_kabob

Ale szczerze mówiąc sama się dziwię, pojęcie "artysty" kojarzy mi się w pewnym sensie z jakąs tam anarchią, z neutralnym stosunkiem do polityki..... i skorzystam z prawa"do swoich poglądów"i stwierdzam że się zawiodłam.

zozo1975

Zniszczę Ci dzieciństwo - tak naprawdę pan Janusz nigdy się nie dowie o Twej opinii, ba, nadal będzie popierał kogo się mu żywnie podoba ( od tego ma wolną wolę).
Według mnie jako artysta on chyba jest niepolityczny - w żadnej jego roli nie widziałem, aby wysyłał jakiś podprogowy przekaz typu "głosujcie na platformę" a że prywatnie poparł kogo chciał to już jego prawo ( no ale widać, ze niektórzy tęsknią za jedynym słusznym poglądem i pałowaniem opozycji).

Polac

Też takich uznanych aktorów nie mogę zrozumieć - co innego taki Karolak który gra w serialikach tvn a ta stacja jak wiadomo stoi murem za komorowskim więc dostanie za to kolejną durną rolę ale dobrze opłącalną. Ale Gajos ? Na stare lata naraża się na śmieszność stoją w jednym rzędzie z ludźmi pokroju Kuca czy Kory z pieskiem ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
nuanda029

Dobrze że wyrażono tu rzeczowa politologiczną analizę, popartą bogata bibliografią i merytorycznymi przypisami. Znawcy polityki jak z koziej dupy wór na mąkę, raz coś walnąć na pożal się boże psychoJarkacza i już zatroskany demokracją obywatel. Pan Gajos jest megawybitnym aktorem, ale skoro daje się wciągnąć w spektakl z gatunku "komitet poparcia", to znaczy, że zdarza mu się kiepsko wybrać rolę. Te całe komitety są śmieszne, po to żeby szaraczki miały coś z życia. Ciekawe czy p. Gajos zna się na podatkach, polityce zagranicznej i prawie karnym?? Wszyscy tak są aktywni - a robotę tego rodzaju trzeba zostawić specom. trzeba zostawić specom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones