Janusz Gajos

Janusz Jerzy Gajos

8,5
67 490 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Gajos

Który z tych dwóch wielkich aktorów jest dla was bardziej wyrazisty i charyzmatyczny, bo dla mnie Janusz Gajos, chociaż Olbrychski też jest świetny. :)

Toast

Zdecydowanie bardziej lubię Gajosa.Świetny w rolach komediowych, jak i dramatycznych.Oczywiście Olbrychski to także wybitny aktor, a jego role w filmach historycznych to prawdziwe mistrzostwo.

Toast

Ale pytanie oczywiście że Gajos ! Olbrychski dla mnie jest średnim aktorem w każdej roli taki sam.

Ines82

Nie opowiadaj bzdur, że jest taki sam. Obejrzyj dla porównania ''Potop'' i ''Ziemie Obiecaną''. Zauważysz różnice.

Toast

Jacek! Take it easy! Przecież ma prawo dziewczyna do swojego zdania. ;)

Ja osobiście uważam, że to porównanie jest nie na miejscu. Gajos ma inny sposób na gre i Olbryski także. Szczerze powiedziawszy, nie przepadam za pytaniami na forum w stylu "Kto lepszy? Pan/pani X czy Y?". Przecież logiczne, że 90% użytkowników na forum choć by Gajosa powie, że lepszy jest Gajos od kogoś tam innego. Prawda?

A co do pytania w temacie. Za Olbryskim nie przepadam zbytnio. Drażni mnie Jego osoba, choć nie powiem, że jest słabym aktorem. Zdecydowanie wolę Janusza Gajosa.

Niesamowity aktor! Charyzmatyczny, ciekawy, miło się słucha jego głosu i przede wszystkim zna się na robocie (wszystkie filmy jakie dotychczas z Nim oglądam wywarły na mnie spore wrażenie).

Toast

Kiedyś pan Majchrzak powiedział, że nie cierpi aktorów którzy starają się uzasadnić swoją obecność na scenie - takim aktorem jest dla mnie pan Olbryski.

Nastomiast pan Janusz Gajos nie świruje, tylko gra... i to jak!

Pozdrawiam.

swierszczFW

Gra wybornie. Pamiętam że nawet w reklamie kawy Pedros pokazał klasę, a występował tam zaledwie kilka sekund.

swierszczFW

hau hau hau - odszczekuję,
to znaczy Pan JG. jest najlepszy - tego nie odszczekuję,
natomiast Pan DO. zyskał w moich oczach bo zaćmił Angelinę i wszystkich innych aktorów w produkcji Salt
;-P

Toast

Z wielkich aktorów z prawdziwego zdarzenia Gajosowi dorównuje Fronczewski i Seweryn. Olbrychski to nieco inna klasa/tzw. historyczna-mniej dramatayczna/.

Toast

Są różne klasy aktorów.
Mój ranking wybitnych aktorów w Polsce.
1. Piotr Fronczewski-Janusz Gajos-Andrzej Seweryn
2. Roman Wilhelmi
3. Stanisława Celinska
4. Michnikowski,Gołas,Kwiatkowska,Ordon

Toast

1. Tadeusz Łomnicki
2. Wilhelmi,Gajos,Fronczewski
3. janda,Pszoniak
4. Kwiatkowska

Toast

Ja osobiście wole Olbrychskiego, filmy z nim sa moimi ulubionymi. Zachwycil mnie w 'Panu Tadeuszu', a Gajos przecietnie zagral w 'Zemście'. Jednak obu szanuję i cenię na równi

de_niro_fan_500

To zależy...... Ja wole Gajosa.

Gajos jest znakomity w każdej roli filmowej i teatralnej, jest skromny i konkretny ale nie gra w ogóle za granicą.

Olbrychski gra w prawie całej europie od Francji po Rosję a nawet Grecję, potrafi posługiwać się biegle około 5-6 językami, gra w filmach kasowych wysoko budżetowych, ale ma dużo słabszych ról: w telenowelach i czy komediach romantycznych, ale w teatrze jest znacznie słabszy niż Gajos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones