Janusz Gajos

Janusz Jerzy Gajos

8,5
67 403 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Gajos

Oglądam już po raz 6 serial o którym nie trzeba pisać i doszedłem do
wniosku, że przydało by się nakręcić kontynuacje ale chodzi mi tutaj o
coś w rodzaju "Czterej pancerni 60 lat później". Można by to było
nakręcić z tych aktorów co żyją. Myślę, że to był by HIT dla starszej
publiczności i nie tylko, bo sam z niecierpliwością poszedł bym do kina
i wydał kieszonkowe na bilet.

Mam nadzieje, że Pan Janusz Gajos przeczyta to jakimś cudem, bo on ma
możliwości które by mogły stworzyć coś takiego.

ps.: Proszę o przemyślenie i nie odrzucanie mojego pomysłu zaraz po
przeczytaniu.

Pozdrawiam
Fan

endziu16

Proponuję lepiej zredagować takową prośbę, poprawić błędy i wysłać na mail Gajosa, pewnie się uśmieje.

ssasa

Właśnie przez takich ludzi jak pan najlepsze pomysły nigdy w Polskim kinie nie są realizowane, takie pomysły nigdy na początku nie mają szans ale np.: jak Kopernik by tak myślał to pewnie za rok odkrył by to jakiś Niemiec a nie Polak.

Co do meila to bardzo bym prosił o taki adres bo chętnie napisze.

endziu16

Pan? Chyba Pani, jeśli już musisz już jechać biurokratycznym. Wbij w google, może znajdziesz.

ssasa

Wybacz powtórzenie.

ssasa

nie musimy biurokratycznie ale ja mówię poważnie z takim filmem, moim zdaniem pewnie 60% polaków poszło by do kina(zwłaszcza starszych osób) lub kupiło by ten film na DVD ogólnie taki pomysł w mojej głowie zrodził się z zamiłowania do pancernych bo strasznie ubolewam że jest tylko21 docinków i bardzo chętnie bym zobaczył jakąś kontynuacje lub przynajmniej 30 min film dokumentalny o nich np.: za kulisami

dziękuje ci że ze mną rozmawiasz bo jesteś jedyną osobą która odpisuje
a co do meila nic nie ma na Google ale jak byś znalazł coś to pisz

endziu16

Ehh... To napisz list. ;P

ssasa

chciałbym, może jakimś cudem przeczyta to:)

endziu16

Na pewno Gajosowi Pieczce czy Pyrkoszowi spodobałby się pomysł skakania po czołgach i czołganiu się po polach xD Nieźle uśmiałem się widząc tego posta xD xD

poool_2

chodzi mi o to żeby pokazać ich emeryture z ich zonami kazdy w swoim
rodzinnym miescie niue o to zeby skakali po czolgach odrazu. biorąc pod
uwage ze udało by sie oddać klimat tego filmu to by był extra film

endziu16

Endziu, kochanie, a ile Ty masz latek? ;D

ssasa

A w czym masz problem jeśli mogę spytać. Uważasz mój pomysł za banalny?
To powiedz jakie masz wątpliwości co do tego pomysłu?

endziu16

Należałoby napisać dobry scenariusz (sam chyba tego nie zrobisz), znaleźć sponsora, namówić aktorów na to-to, co nie uda się na pewno... Jest wiele mankamentów, a Ty nawet nie odpowiedziałeś mi na pytanie.

ssasa

Pomysł jest kierowany do pana janusza:) 16

endziu16

Myślę, że on nie buszuje po forach. :P

ssasa

Prawie do każdej znanej gwiazdy w Polsce jest jakiś kontakt i internecie

endziu16

To, że możliwym jest korzystanie przez niego z internetu nie oznacza, że czyta teraz, co jest tutaj napisane.

ssasa

Ja wiem, liczę na cud! Jak byś widziała jakie opinie były o kiepskich to
dopiero mogła byś zwątpić, a teraz kasiore zarabiają. A ile ty masz lat?

endziu16


Ha, jakość Kiepskich jest poniżej przeciętnej i nie chciałabym zarabiać pieniędzy w takim serialu. Kobiety nie pyta się o wiek. Finito.

ssasa

Ale branie mają i kase mają na następne produkcje bo oni zarabiają na
tej niższej warstwie społeczeństwa.

endziu16

No właśnie - uwielbienia tej "niższej wartwy" nie można uznać za pochlebstwo.

ssasa

Jeśli ktoś chce zarobić to w ten sposób jest łatwo tylko trzeba mieć
kapitał. A jak ktoś chce zobaczyć jeszcze raz pancernych na planie to
trzeba mieć zwolenników na to. Bardzo by mnie interesowała opinia Gajosa
na ten temat.

endziu16

Ewentualnie pozostaje Ci kontakt z jego managarem, jeśli takowego posiada. Śmieszy mnie cała ta rozmowa. oO

ssasa

Czemu? Nawet jak ma to skąd będę wiedział kto to?

endziu16

Niekoniecznie chodziło mi o kontakt bezpośredni. | Bo sam pomysł cechuje pustego fana i jest ideą nierealną.

ssasa

No ale ile w historii ludzkości było nierealnych pomysłów które
przyniosły dużo dobrego.

endziu16

Na wikipedi przeczytałem że na początku lat 70 została wydana książka rozszerzona o dalsze losy bohaterów. z chęcią bym przeczytał tą książkę,
kontynuacje pancernych można by było napisać na podstawie tej książki tak jak to było ze wszystkimi odcinkami.

endziu16

Ta książka to II i III tom książki Czterej pancerni i pies, bazującym na scenariuszu II i III serii pancernych. Czyli żadna kontynuacja.

ssasa

Elżbieta Gajos - managerka Pana Janusza i prywatnie jego żona.

endziu16

Kieruje ~SWÓJ~ pomysł do autora postu, idź do szkoły!

endziu16

Ale wy musicie być znudzeni życiem, skoro prowadzicie tu tak miałką i potwornie głupią, a w dodatku długą dyskusję.

Czinaski

Dlaczego? Nie można pomarzyć sobie? Czy jest w tym coś złego?

endziu16

E tam. Zaraz wszyscy na ciebie krzycza. Nie przejmuj sie. Pomysl nie jest znowu az taki banalny. Ja tam sie nie znam na realiach polskiego businessu rozrywkowego, ale w Ameryce to by przeszlo napewno jako dobry concept. Czy by sie zrealizowalo to niewiadomo, ale napewno niejeden chcialby to blizej obwachac, tym bardziej ze chyba wszyscy/wiekszosc glownych aktorow jeszcze zyje. No i oczywiscie Lidka przy kazdej mozliwej okazji bezlitosnie suszylaby Grigorjemu jego lysa glowe za to ze ja po wojnie do stalinowskiej Gruzji po slubie wywiozl ;-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones