Janusz Gajos

Janusz Jerzy Gajos

8,5
67 403 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Gajos

Dla mnie bez wątpienia postać wybitna w Polskiej kinematografii. Potrafi zagrać każdą rolę zresztą chyba źle się wyraziłem bo Pan Gajos po prostu idealnie kreuje na ekranie tego kogo ma kreować, zupełnie jak by owa postacią po prostu był a nie ją odgrywał. Weźmy np cztery filmy: To ja złodziej, Psy, Szczęśliwego Nowego Jorku, Fuks. W każdym z nich po prostu był postacią i tyle w temacie. Nie znam żadnego Polskiego aktora który byłby tak doskonały jak Pan Janusz.

extreme61

zgadzam się z tobą najlepszy i sympatyczny aktor, wiem że sympatyczny bo mam od niego zdjęcie z autografem na które czekałam 4 tygodnie. Jeśli chodzi o jego rolę to lubię powracać do jego roli Janka w pancernych, do roli kierownika delikatesów w co mi zrobisz jak mnie złapiesz, do roli Winnickiego w Alternatywach 4, do roli profesora w szczęśliwego nowego Jorku, do roli w fuksie i do roli Kostrzewy w układzie zamkniętym. Jeśli chodzi o doskonałych aktorów to dorzucam Pieczkę, Pyrkosza, Kociniaka, Kobuszewskiego,Pokorę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones