Janusz Gajos

Janusz Jerzy Gajos

8,5
67 156 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Gajos

Aktorem jest genialnym , ale w życiu prywatnym straszny z niego pijak . Do tego za bardzo angażuje się w politykę , oczywiście po stronie rządowej . Dobry aktor powinien być apolityczny , ale cóż pewnie zależy mu na dobrych rolach ,sowicie wynagradzanych , więc musi się im podlizywać i włazić Tuskowi w tyłek .

Nieprzekupny

a mnie guzik jego życie prywatne obchodzi, i czy się angażuje w politykę też mnie gówno obchodzi, jego aktorstwo uwielbiam, po za rolą Janka i Winnickiego uwielbiam go za rolę w układzie zamkniętym

Nieprzekupny

a kto zdecydował że dobry aktor musi być apolityczny? Aktor czy nie aktor - każdy człowiek ma prawo mieć swoje poglądy. I wydaje mi się że aktor tej klasy nie musi nikomu włazić w tyłek. Co najwyżej jemu :P A zazdrośnicy to tylko sobie mogą o jego życiu prywatnym poplotkować :P

marmila

Każdy ma prawo mieć swoje poglądy,ale taki aktor nie powinien ich publicznie ogłaszać . Jak ktoś teraz ma oglądać i wczuć się w jego role ,skoro nie lubi Komorowskiego i Tuska, wiedząc jak Gajos wchodził im w tyłek . I mylisz się , Polska to nie Hollywood , tu niema wielkich gwiazd , rynek jest mały i nie wiem jak aktor będzie genialny , ale jak nie będzie przychylny władzy to o jakichkolwiek dobrze płatnych rolach może zapomnieć . Zobacz jak taki np. Karolak jest beznadziejnym aktorem , ale w czasie kampanii wyborczej jeździł w Tuskobusie po Polsce z Tuskiem,wychodził na jego smyczy i głosił peany na cześć władzy i jak teraz dzięki temu jest wszędzie obsadzany .Niemożna włączyć telewizora , żeby nie było tam Karolaka . A to ,że Gajos jest wielkim pijakiem , to nie jest plotka tylko fakt o którym każdy kto się choć trochę życiem polskich gwiazdek interesuje,wie.

Nieprzekupny

Od razu widać, że jesteś jakiś nawiedzony. Ostatnie zdanie całkowicie Cię kompromituje. Co Cię to obchodzi? Aktorstwo to specyficzna dyscyplina. Tutaj gra się na emocjach, stąd wielu aktorów ma problemy z alkoholem. No, ale wyglądasz na pisowca. A dla was moralność przede wszystkim. Nie potrafisz oddzielić gry aktorskiej od życia prywatnego. Ciekawe skąd czerpiesz informacje? Z jakich portali? Co mnie obchodzi kogo Gajos popiera? Dla mnie jakby nawet był za SLD to nic by nie zmieniło. I jeszcze jedno to, że ktoś ma np. problem z alkoholem, to nie powinna być sprawa osób postronnych. No, ale ty Nieprzekupny jesteś idealny nie masz z niczym problemów. A tak na marginesie chyba lepiej, że popierał Komorowskiego i Tuska niż Kaczyńskiego i Rydzyka.

przemo47_filmweb

Bo to chyba jest jakiś nawiedzony moher-świętoszek - z tych co to wszystko wiedzą najlepiej.

Nieprzekupny

Oceniamy tu człowieka, poglądy polityczne, czy jakim jest aktorem ? Może ustalmy najpierw kryteria, a potem wchodźmy oceniać. Wg mnie to FilmWeb czyli oceniamy zagrane role, co mnie obchodzi jakie ma poglądy ? Nie słyszałam nigdy jego poglądów, ale widziałam Żółty szalik. To rola genialna.

majkalipcowa

Zgadzam się- aktor to aktor - mnie nie interesuje czym zajmuje się w zyciu prywatnym. Jest genialnym aktorem i tyle w temacie.

majkalipcowa

Niestety powszechna jest tendencja do mylenia filmowego forum dyskusyjnego z kroniką towarzyską i wywlekania prywatnych brudów. Szkoda, że budzi to często większe emocje, niż osiągnięcia zawodowe.
Zgoda, że Gajos jest wybitnym aktorem, role w Żółtym szaliku i Zemście są wspaniałe.
Czytałem gdzieś opinię, że "rolę życia" zagrał w teatrze telewizji pt. "Bigda idzie!". Muszę to w końcu zobaczyć.

Nieprzekupny

O tobie też można by coś powiedzieć, ale trzeba by zrezygnować z cywilizowanego słownictwa.

Nawet jeśli pije (ciekawe, gdzie go przy tym widziałeś?), to i tak lepszy mądry pijak, niż moherowy moralista-bęcwał.

Nieprzekupny

Bezczelna wypowiedź nieprzekupnego typa który myśli że uzyskał prawo do oceniania ludzi za poglądy polityczne. Bezczelny komuch ktory zatruwa innym życie...niestety...

KaciorAlku

Gajos jest wielkim pijakiem? dlaczego wchodzisz komunistycznymi butami w jego zycie? co ciebie to obchodzi?

Nieprzekupny

Zacytuję wspaniałego Wagnera z C.K. Dezerterów:

"Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie. "

Sam nick, mający sugerować wyższość nad innymi (jak można dać się przekupić na Filmwebie?), wskazuje że mamy do czynienia z obmierzłą kreaturą, którą bolą sukcesy innych.

Nieprzekupny

Czlowieku zamilcz.

Nieprzekupny

Aktor dobry. Ale ja go wciąż pamiętam (z powtarzanych zresztą) 4-ch pancernych i psa. Odnośnie zachowania aktora, uważam że człowiek-aktor powinien być człowiekiem poprawnie się zachowującym. Znany aktor zwraca na siebie uwagę i może stanowić wzór albo antywzór. Nie da się całkowicie oddzielić pracy/aktorstwa od prywatnego zachowania/postepowania.

Nieprzekupny

"To złodziej i pijak bo każdy pijak to złodziej" :) - człowieku weź się ogarnij Gajos jest de best .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones