Janusz Gajos

Janusz Jerzy Gajos

8,5
67 490 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Gajos

Spośród wszystkich denntch polskich aktorów, Janusza Gajosa nawet lubię. Jest względnie dobrym aktorem, a jego role są zróżnicowane i dość ciekawe (jedyna, której nie lubię to Janek Kos w "Czterech pancernych..."). To co mogę mu zarzucić, to występ w reklamach pewnej kawy. Nie wiem, zagrał w niej z braku pieniędzy, z nudów, czy takie są po prostu czasy. Ale podsumowując, jest okey.

użytkownik usunięty
agatha

a masz ty wszystko z deklem ok cieciu???????????????

Agatho twoja wypowiedź jest WZGLĘDNIE błyskotliwa. A tak OGLĘDNIE mówiąc GAJOS jest NAJLEPSZYM POLSKIM AKTOREM!

użytkownik usunięty
agatha

kochani to tobie rozdelo czaszke przez co kompletnie zatracilas jasnosc spojrzenia na rzeczywistosc

agatha

za to jennifer lopez jest AKTORKĄ ROKU? daj siana kobieto... jak narzekasz na polskich aktorów to sama zagraj lepiej... cóż w końcu trudnego ...

agatha

Co ty bredzisz kobieto?! Znośny?! Przecież to najlepszy aktor polskiego kina. Oczywiście dla ciebie Banderas jest większym aktorem :/ Gratuluję gustu i rozpoznawania talentu.

PS. Jak mawiał mój stary znajomy "Są ludzie i klamki". Sama odpowiedz sobie kim jesteś...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones