Janusz Gajos

Janusz Jerzy Gajos

8,5
67 490 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Gajos

Oczekuję na jakieś głosy w dyskusji o Januszu Gajosie. Znam go osobiście i mam wiele ciekawych rzeczy na jego temat do powiedzenia. A tak w sumie to warto o nim mówić. Jest wspaniałym człowiekiem, jak i wspaniałym aktorem.

użytkownik usunięty
Jerzy_Zemla

Od dłuższego czasu staram się dowiedzieć czy Pan Janusz Gajos grał w filmie lub teatrze wg W. Szekspira " Poskromienie Złośnicy. Pisałem również do telewizji ,ale niestety niewiedzą. Wydaje mi się że grał ale nie jestem pewien .Jeżeli grał to czy nie wie Pan gdzie można kupić to nagranie obojętnie na jakim nośniku. Będe wdzięczny za wszelkie informacje.

użytkownik usunięty

Moim zdaniem w tej adaptacji wzięła również udział Szczepkowska, ale nie jestem w 100% pewna. Tak czy siak, pani Joanna jest znawczynią teatru, więc radzę skontaktować się z nią przez "Wysokie Obcasy". :)

użytkownik usunięty

Dziękuje bardzo- naprowadziła mnie Pani na" właściwy trop" w 1990 r. w teatrze telewizji w spektaklu pt. Poskromienie Złośnicy Pani Szczepkowska grała Kasię a Pan Gajos Petruccia.

użytkownik usunięty
Jerzy_Zemla

Jestem z Będzina, a studiuję w mieście gdzie pan Gajos się urodził (czyli w Dąbrowie Górniczej). Jestem bardzo dumna że tak wybitny aktor pochodzi z tych stron. A czy można wiedzieć które liceum ukończył w Będzinie pan Gajos? Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Jerzy_Zemla

Witam,chciałbym porozmawiać na temat Wielkiego człowieka jakim bez wątpuienia jest JANUSZ GAJOS..

użytkownik usunięty
Jerzy_Zemla

Witam,chciałbym porozmawiać na temat Wielkiego człowieka jakim bez wątpuienia jest JANUSZ GAJOS..

Jerzy_Zemla

Witam...nareszcie jest ktoś(:)))))))))), kto równie entuzjastycznie podchodzi do tematu twórczości naszego najwybitniejszego aktora. Bardzo chętnie przyłącze się do dyskusji...bardzo proszę o kontakt...pozdrawiam Robert

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones