Janusz Gajos

Janusz Jerzy Gajos

8,5
67 490 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Gajos

jak nazywa sie takie jakby przedstawienie w telewizji sprzed okolo 10 lat,w ktorym Gajos gra diabla,a Seniuk babe gospodynie??:P Bo my z mama chetnie bysmy sie dowiedzialy :P

użytkownik usunięty
Satine_4

O ile dobrze pamiętam to był 'Zapomniany diabeł' w Teatrze Telewizji

użytkownik usunięty

a ja mysle,ze były to "Igraszki z diabłem"

użytkownik usunięty
Satine_4

Cześć!!Tak.Dokładnie.Ta sztuka w teatrze TV to "Zapomniany diabeł". Za...ista sztuka.Do dzisiaj jak się ją ogląda to człowiek zrywa boki ze śmiechu.Tak dobrze pan Gajos wykonał tę rolę.Ale pan Janusz Gajos sprawdził się też znakomicie występując jako satyryk.

użytkownik usunięty

Witam!!Przyłącze się do dyskusji.Teatr o którym mowa dostepny jest w Internecie tylko trzeba troche poszukać...Miłego oglądania:=)))

użytkownik usunięty

No to mam pytanie - GDZIE??? Mnie tez bardzo to sztuka interesuje. Ostatni raz oglądałem ją z 10 lat temu w TTV i cały czas mi chodzi o głowie od czasu do czasu. Czy możesz podac jakiś link.

Pozdrawiam,
Kuba

użytkownik usunięty

No właśnie jeśli ktoś wie gdzie można w necie znaleźć sztukę "Zapomniany diabeł" niech zostawi link. Proszę!!!

użytkownik usunięty

Dzieki za szczegolowa rade. Jak kiedys bedziesz pytal o droge to ... kup se mapke, tam wszsytko jest tylko trzeba troche poszukać...Miłego trafienia:=)))

użytkownik usunięty

Ale gdzie mozna to zobaczyc, szukam (niezbyt intensywnie, ale uparcie) tego od wielu lat lecz nie moge nigdzie sie na to natknac. Moze ktos mi pomoc? Z gory dziekuje za rady. MOJ.
morion!*ing.uni.wroc.pl (w adresie zamiast !* wstaw znak @ )

użytkownik usunięty
Satine_4

Sztuka "Zapomniany diabel" jest dostepna na torrentach. Milego sciagania i ogladania. Kera :)

użytkownik usunięty
Satine_4

Macie link http://tdt.org.pl/szczegoly.php?id=1213 [tdt.org.pl/szczegoly.ph ...] Kera :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones