Janusz Gajos

Janusz Jerzy Gajos

8,5
66 864 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Gajos

Świetnym jest aktorem uwielbiam go. Zastanawiam się czy poza Pancernymi grał jeszcze z Polą Raksą ? Gajos i Raksa to była super para w serialu Pancerni. Czy on się jeszcze z Raksą koleguje przyjaźni ? Jak tak to niech Polę przekona by wróciła do grania w filmach miło by się na nią patrzyło.

kinomanka_13

Dzisiaj czytałam w książce o nim, że grał z nią gdzieś jeszcze, ale nie wiem gdzie, bo nie zagłębiałam się w temat.

Martitta_4

a to ja też czytam tą książkę o Gajosie. Fajna jest.

kinomanka_13

Też go lubię. W 4-ch pancernych w niektórych scenach zastępował go Henryk Matwiszyn. I faktycznie szkoda, że Raksa zniknęła z ekranu.

jagoda49

chciałabym żebym Raksa wróciła do aktorstwa, świetnie grała z Gajosem, i chciałabym żeby zagrała z Gajosem bo byli super parą. Wiem tylko że po Pancernych grali ze sobą w spektaklu Mgiełka (1986) i czy ktoś wie gdzie oni razem jeszcze występowali poza Mgiełką i pancernych ? Polecam każdemu książkę o Gajosie jest super.

kinomanka_13

Razem grali jeszcze w jednym odcinku Teatru Sensacji "Kobra". Odcinek nazywa się "Toccata".

boo333

Czy w Toccata nie grali przypadkiem starego małżeństwa, znudzonego sobą ?? Jeśli to ten odcinek to kolejny dowód, że on jako aktor jest na światowym poziomie. I pomyśleć, że 3 razy go odrzucali przy zapisach do szkoły aktorskiej ....

Sherllock

Nie, w "Toccata" grali młode małżeństwo, kilka dni po ślubie.

kinomanka_13

Wiem, że maja oboje w filmografii filmy "Panienka z okienka" (1964) oraz "Bicz Boży "(1966) . Ale ja ich nie widziałam i nie wie czy maja jakieś wspólne sceny.

AnixKajol

Z tego co pamietam to nie maja wspolnych scen w tych dwoch filmach. Obydwoje wystapili rowniez w serialu "Kapitan Sowa na tropie", ale rowniez osobno, w dwoch roznych odcinkach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones