Janusz Radek

Janusz Dariusz Radek

10
5 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Radek

Parę dni temu byłam w teatrze rozrywki w Chorzowie na spektaklu pt. "Jesus Christ Superstar". Musical po prostu rewelacyjny polecam wszystkim!!! Janusz Radek zagrał rolę Judasza i trzeba przyznać,że był w tym niesamowity,wyjatkowy. Znakomicie śpiewa, dobrze gra i dodatkowo ma w sobie to coś...;). Super gość!!!

Erna_Shorter

Zgadzam się z Tobą całkowicie. Ja na JCHS byłam w listopadzie i od tego czasu stałam się wierną fanką Janusza Radka. Nie tylko zauroczył mnie jego głos, ale na spekatklu wyglądał na przystojnego osiemnastolatka :P :D

Erna_Shorter

Nawet nie wiecie jak Wam zazdroszczę...Chorzów jest okropnie daleko..A ja uwielbiam Radka, A kocham JChS. I co ja mam czynić? XD

Julia_3

Ja mam 1-2h drogi do Chorzowa, jechałam z wycieczką szkolną :D

Erna_Shorter

Słuchajcie...a można to gdzieś dostać, na płycie, ściągnąc?

Julia_3

JCHS? Niestety, nie ma płyty, w necie też raczej nie :( Szkoda, bo ja bym z chęcią kupiła ^^

Tzn. co do tej płyty to niektóre osoby mają jakieś nagrania, ale nie wiem...

Strix

On jest wspaniałym Judaszem. Dzieki niemu uwioerzył, ze Judasz był ofiara a nie tym złym :P
tu macie link do ściagniecia:
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=4937960

Erna_Shorter

Janusz! Janusz 24 maja w szczecińskim amfiteatrze! Yeeeej!

Erna_Shorter

ja i tak strasznie zazdroszczę, chociaż mieszkam w tzw. wielkim mieście Poznaniu, pana Janusza dawno tu nie było, a ja chcę jego występ!
Tak przy okazji, ma ktoś jakies mp3 z recitalu dom za miastem?

Erna_Shorter

Można sobie posłuchać bez ściągania.
enjoy :)

http://www.wrzuta.pl/katalog/uUzOginQYu/

użytkownik usunięty
Slamazzar

Mrau ^^ Właśnie wróciłam z przedstawienia, które mnie oczarowało, a Janusz to już w ogóle xD Musical jest piękny, cala choreografia, niesamowity śpiew ^^ i nie tylko Radka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones