Janusz Rewiński

8,5
11 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Rewiński

Wystarczyło, że zgolił brodę i wąsy, i prawie nie do poznania. Zupełnie inny aktor. Szkoda, że od lat nie dostaje angażu. Może nie chce?

http://www.youtube.com/watch?v=B5gHOKHPgUI&feature=player_embedded

użytkownik usunięty
strysio

A niedawno bidula płakał że pracy nie dostaje(cwaniaczek)

http://www.telemagazyn.pl/plotki/3626,janusz-rewinski-bez-pracy,id,t.html

Wszyscy artyści to prostytutki

Pozdrawiam

A jak oni płaczą jak sie im zle powodzi .(kłamcy)

Podobna sytuacja była z Krzysztofem Majchrzakiem jak płakał ze nie dostaje propozycji filmowych a pózniej wyskakuje reklama piwa z majchrzakiem:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,7445470,Majchrzak_skusil_sie_na_ udzial_w_reklamie__Wczesniej.html

nie dostaje pracy w filmie i musi zarabiać w reklamie

Siara to artysta? Poza tym czy ty nie wziąłbyś udziału w reklamie za taki hajs, jeśli nie miałbyś innej perspektywy zarobku? To co piszesz jest obłudne do bólu.

Xerxo

raczej nie jest obłudne, na pewno nie do bólu. Z mojej pozycji (nikogo medialnego) pewnie bym wziął udział w reklamie. Ale z pozycji aktora? No panie, już niekoniecznie. Jeśli chciałoby mi się walczyć o siebie, to bym nie wziął.

strysio

Strasznie wygląda bez brody i wąsów. Zupełnie jak nie On . Nie pasuje
Aktorowi ten nowy image.

Patrick_2

ja w pierwszej chwili go nie poznałem mowie głos Rewińskiego ale kto to jest. Naprawdę wygląda bardzo niekorzystnie

maciej2801

Nie gadaj! Ten gość z reklamy PZU to Rewiński?! Poznałem że głos jego, brwi krzaczaste, też dość podobne..Najzabawniejsze, że jak mój tato jak go zobaczył to mówi: ,,Nie wydaje ci się że tego aktora trochę na Rewińskiego zrobili?" -,,Ja wiem.. trochę podobny ale gdyby miał celowo budzić takie skojarzenie to chyba by to lepiej zrobili. Tak to wydaje mi się że to czysty przypadek." Do głowy by mi nie przyszło że to naprawdę on.

strysio

W mordę jeża!!! To serio Rewiński ten zgolony facet to on.

Marik1234

Też mnie zdziwko trafiło:)
Z brodą lepiej wyglądał

Marik1234

ja od razu rozpoznałem że to on, może dlatego że mam fotograficzną pamięć

strysio

Ogolil sie juz ponad rok wcześniej, więc bystrzy nie jesteście. Dla reklamy Wilkinsona.

użytkownik usunięty
strysio

Szanowny Panie Strysiu, brak angażu spowodowany jawi być się krytykowaniem neobolszewickiego rządu. Pozdrawiam serdecznie.

masz rację smoking, była akcja "siara w kuluarach" to dostał zakaz wejścia do sejmu, heh pewne bardzo niewygodne pytania zadawał i się peszyli HAHAHA

Te twoje serdeczne pozdrowienia , przerażają mnie.

accadacca

A wiecie że Rywiński był posłem i założył partię Polska Partia Przyjaciół Piwa, ktora rozpadła się Na małe Piwo i Duże Piwo

maciejerzy

Haha, racja, słyszałem o tym. Tzn. słyszałem o Polskich Przyjaciołach, nie wiedziałem tylko że się ona rozpadła. Rewiński jest świetny. A pamiętacie jego program ,,Siara w kuluarach"? Emitowali to przez chwilę na jedynce, po czym zdjęli z anteny.

strysio

Na fotkach wygląda jakby znowu brodę zapuszczał:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones