Jared Leto

Jared Joseph Leto

8,0
68 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jared Leto

Jest świetnym aktorem, dobrym muzykiem ale moim zdaniem powinien więcej czasu poświęcić na filmy!!

sawlol

A także narkomanem i sekciarzem.

Pozdrawiam Darek Topola.

Dariusz_Topola

a gówno mnie obchodzi jakim jest człowiekiem,ja tu mówię o jego aktorstwie,dałeś ocenę 1/10 tylko z tych powodów?

sawlol

Tylko? Ten facet założył sekte Echelon. Pełno dzieciaków wciągnał w to bagno. Jak dla mnie osiągnął moralne dno. Proszę o trochę kultury wobec starszych.

Pozdrawiam Darek Topola.

Dariusz_Topola

morze i jest złym człowiekiem nawet psychopatom w to nie wnikam,ale aktorem jest dobrym!

sawlol

Nawet na planie filmowym bierze narkotyki. To jest zły człowiek i nałogowiec.

Pozdrawiam Darek Topola.

Dariusz_Topola

Ale aktor dobry

Dariusz_Topola

"Ten facet założył sekte Echelon. Pełno dzieciaków wciągnał w to bagno." O mój Boże, czytam i nie wierzę własnym oczom. Wiesz w ogóle co to echelon? I skąd info, że wciągnął dzieciaki w bagno?!

Tibby1996

Echelon to masońska sekta. Wystarczy poczytać, że Lato to wolnomularz.

Pozdrawiam Darek Topola.

Dariusz_Topola

nie mam pojęcia, gdzie tez to w takim razie wyczytałeś. Echelon nie jest żadną sektą!

Tibby1996

Tutaj wszystko pisze: http://kgalik.wordpress.com/2011/10/08/echelon-nowa-sekta/

Tibby1996

Niestety głupiemu trollowi nie wbijesz niczego do rozumu, Tibby :)

Beautiful_lie

Hahha, chyba masz racje. ;) Btw czytałaś ten artykuł? Przesadzają...

Tibby1996

Stanowczo przesadzają, już nie mają co wymyślać :)

Beautiful_lie

A pani dalej udowadnia brak kultury i zaprzaństwo.

Pozdrawiam Darek Topola.

Dariusz_Topola

Spieprzaj trollu ;)

Dariusz_Topola

Matko, jaki debil. Nie wierzę w ludzkość ;_;

Beautiful_lie

Kultura na najwyższym poziomie, ale czego oczekiwać po gimnazjalistkach.


Pozdrawiam Darek Topola.

Dariusz_Topola

Czego oczekiwać po gimnazjalistkach? (Nie jestem już w gim tak swoją drogą) - A czy to ja piszę, że (tutaj) Jared Leto jest sekciarzem i narkomanem, nie mając o nim żadnej wiedzy? Czy to ja oceniam aktora (jego umiejętności aktorskie!) na podstawie własnych wymysłów odnośnie tego, że "jest narkomanem i już"? Jak dla mnie jest to totalnie żałosne i śmieszne :D Nic tym nie zyskasz, nikogo do Jareda nie zrazisz :)

Pozdrawiam Beautiful Lie.

Beautiful_lie

Wiem, że wyznawcy tego masona są już od niego uzależnieni i nic im nie pomoże. Moim celem jest pokazanie wam, że Jarek Lato to waż o wielu twarzach.

Pozdrawiam Darek Topola.

Dariusz_Topola

Twój cel jest śmieszny xD Twoja gadaninka na nic się nie zda, przykro mi xD Przynajmniej jest z Ciebie ubaw, tyle dobrze :D Nie wiem jak można być takim kretynem xDD Nie masz swojego życia?

Pozdrawiam Beautiful Lie.

Beautiful_lie

Widać rodzice pani nie wychowali. Jest pani jadowitą gimnazjalistką, opętaną przez Jarka Lato. Trochę kultury wobec starszych.

Pozdrawiam Darek Topola.

Dariusz_Topola

Nie mam kultury wobec popieprzonych trolli nie mających życia prywatnego xDD + Nie jestem gimnazjalistką, wal sie pan xD

Pozdrawiam Beautiful lie.

Beautiful_lie

Pani ubogie słownictwo i różnego rodzaju emotki świadczą o braku inteligencji.

Pozdrawiam Darek Topola.

Dariusz_Topola

Pańskie ubogie życie osobiste powala na kolana XDD Ogarnij sie Topola xDD

Pozdrawiam Beautiful lie.

Beautiful_lie

Niedługo wraca pani do gimnazjum. Dawno nie czytałem tak prymitywnych wypowiedzi jakie pani tutaj prezentuje. Obleśne.

Pozdrawiam Darek Topola.

Dariusz_Topola

Nie wracam do gimnazjum,ku*rwa czytać ze zrozumieniem nie potrafisz XDD Ej słabo trollujesz, podciągnij się trochę xD Prymitywne wypowiedzi to są akurat Twoje^^

Pozdrawiam Beautiful lie.

Beautiful_lie

Powtarza się stale pani. To, że osiągneła pani moralne dno i ma braki we wykształceniu to już nie moja sprawa.

Pozdrawiam Darek Topola.

Dariusz_Topola

Ty masz widocznie braki w mózgu ._. Po co ja karmię trolla? ;_;

Pozdrawiam Beautiful lie

Beautiful_lie

Rozumiem twoje zdenerwowanie, i wierzę że bronisz go uczciwie, ale polecam trochę.zrzucić.z tonu bo jeśli ktoś się uprze i nie ma logicznych argumentów to i tak nie przekonasz go do swoich racji ;-)

Pozdrawiam :-D Chloë.

Jessica_TB

Tak tak, wiem, ale kurde nie moge odpuścić :D

Pozdrawiam Beautiful lie xD

Beautiful_lie

Nie dziwię się ;-) Też mam ciężki charakter i drażni mnie jak ktoś się ze mną spiera, a ja muszę mieć zawsze ostatnie słowo, niestety się nie da ;-) Baaardzo mnie ciekawi, dlaczego ów pan się tak upiera przy swoich racjach i chętnie włączę się z nim w dyskusję :-)

użytkownik usunięty
Beautiful_lie

Z każdym się możesz pospierać, lecz nie z tym panem. Znaczy możesz, ale to nie ma sensu, bo nawet z logicznymi argumentami nic nie zdziałasz :) Polecam go traktować jak powietrze, dla mnie on się wkomponował w ten portal i po prostu jest, tak jak był np. Dangeris, alias mariusz87kox który już po prostu mnie śmieszył swoim trollingiem.

Dariusz_Topola

Naprawdę nie wiem z skąd ma pan w sobie tyle jadu do tego człowieka. Domniemam że nie zna go pan osobiście. A wyczytywanie różnych artykułów oraz tabloidowych wypowiedzi nie stanowi podstawy do oceny drugiego człowieka jeśli nie zna się go osobiście i jest trochę nie w porządku co do drugiej osoby. A to że zespół ma rzeszę fanów (jaki zespół nie ma swoich fanów) którzy wyznają jakieś wartości życiowe i opierają je na tekstach muzyki, nazwanie tego sektą jest chyba grubo przesadzone. Polecam poczytać trochę jego tekstów i się w nie zgłębić i wtedy dopiero rzucać mięsem. Gdzie się podziało to powszechne pojęcie tolerancji? Dziś każdy kto nie jest w stu procentach bez skazy nie ma prawa nic w życiu osiągnąć a tym bardziej ktoś kto borykał się z prywatnymi problemami, trzeba robić z tego szum i powód do patrzenia przez pryzmat? Naprawdę przykre jak mało ludzie wiedzą o życiu..

Pozdrawiam Chloë.

Jessica_TB

Ładnie napisanie :-)

Beautiful_lie

Dziękuję ;-) Czekam cierpliwie na odpowiedź, ale coś czuje że się chyba nie doczekam ;-)

użytkownik usunięty
Jessica_TB

Potwierdzam, ładnie napisane ale nie warto się na takie dziadostwo wysilać ze słowami :D

Pewnie tak, ale lubię wdawać się w dyskusje i zaciekawiły mnie takie ostre wypowiedzi i chętnie sobie podysktuje. Ale pan wystarszył się chyba logicznych argumentów i nie odpisuje :)

użytkownik usunięty
Jessica_TB

Oj w ogóle się nie dziwię, że nie odpisuje :) To jest cały Darek.

Znasz? :)

użytkownik usunięty
Jessica_TB

Od dłuższego czasu go spotykam na forach :D

To widzę że znany tutaj ;-) Tak w ogóle to fajny opis pod profilowany z 'hurricane' moja ulubiona kwestia ;-)

użytkownik usunięty
Jessica_TB

A dziękuję, nie miałem wątpliwości, którą kwestię umieścić :)

Jessica_TB

Ten trol to zwykły smutny człowiek który chce się dowartościować w internecie nie ma co się przejmować jego bzdetami śmieszny chłopek z niego i tyle hehe

Dybybcio

Nie zaprzeczam, że to możliwe ale ciekawi mnie co ma jeszcze do powiedzenia ;-)

Dariusz_Topola

Takie stwierdzenia są chyba grubo przesadzone?! Dlaczego pan tak uważa, a może inaczej na czym pan opiera swoje wypowiedzi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones