Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

jakim cudem jest przed Hugh Jackmanem? nigdy nie miał zadnej nominacji, cały czas gra w
filmach tego samego typu

xadula

Ja też się zastanawiam dlaczego on ma większą średnią niż m in. rewelacyjny Hugh Jackman. Muszę obejrzeć jakiś film z jego udziałem i się przekonać dlaczego. Albo może po prostu powie czemu tak jest?

Starigniter

Moim zdaniem Jason sie nie umywa do Hugh Jackmana, Statham ra cały czas w filmach typu "Transporter", "Niezniszczalni" ,a Hugh chyba nie zagrał w żadnym słabym filmie

xadula

Jackman gra tak przekonująco, że ciężko od niego oderwać wzrok podczas oglądania, natomiast Statham gra praktycznie w samych filmach akcji, a tam, wiadomo, aktorstwo jest znikome w porównaniu z innymi gatunkami filmów. Tak więc naprawdę nie wiem o co chodzi użytkownikom ; J

Starigniter

Zgadzam się w 100%

xadula

Transporter", "Niezniszczalni" to słabe filmy?

xadula

Wlasnie Stetham jest bardzo dobrym aktorem moze nie gra w takich znanych i swietnych filmach jak inny aktorzy jak np. Jackman , Leonardo , Depp , Washington , Downey itp rowniez nie dostal zadnej nominacji albo jakies statuetki .
Ale jego sposob grania i praktycznie kazdy film jest dobry :) . Nominatorzy moze tego nie widza ale kazdy fan akcji wie że ze Stethamem mozna swietnie spedzic wieczor .

ttrroonnkk

fan akcji - to stan umysłu

villain

a fan śmiesznych horrorów, którym daje ocenę 10(ARCYDZIEŁO!) to chyba też stan umysłu. Ktoś kto daje za Obecność 10, albo za skyfall 10, lub za godzille 9 lub E.T 9 heheh nie powinien się wypowiadać na temat Jasona Stathama. On w kategorii film akcji jest bardzo dobrym aktorem.

moskal21

zapomniałeś dodać że według ciebie.
Oglądałeś któryś z tych filmów czy tak losowo je wybrałeś? I co ci się nie podoba w tych ocenach?
weź se może ściągnij sezon miodowych lat to się uspokoisz

użytkownik usunięty
xadula

Zapewne dlatego, że ma wdzięk i jest przystojny - zbiera więc sporo głosów od kinofanek. Pozdrawiam.

xadula

Zgadzam się, Jackmanowi to on może pięty lizać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones