Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 185 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

Uważam że Jason jest sto razy lepszym aktorem niż Johnny Depp i to on powinien znaleźć się w pierwszej dziesiątce. Prośba do fanów żeby dawali jak najwięcej dziesiątek :)

Pozdro xD

zzzzzzzzzzz

Też tak uważam, ale swoją 10 już niestety dałem. Ale dobra akcja. Facet się pnie.

Mateo_SF

10/10 !!! Dobra akcja !!! Juz 67 miejsce !!!

Forumsite

a nie można lubić obu aktorów i dać im po 10? czemu wszyscy tak źle myślą o J.Depp'ie tylko przez pryzmat fanatyczek ?

aga_113

dla Deppa też dałem 10 ale Jason jest po po prostu lepszy :)


Pozdro xD

zzzzzzzzzzz

Oj ja Deppa też bardzo lubię ale Ci aktorzy to inne gatunki filmowe.

zzzzzzzzzzz

też dałem 10, a co :) dobry aktor

Michu_4

dalam 10, ale niestety mozna tylko jedna:(
a Depp jest dosyc dobrym aktorem.. uwielbiam go w CZEKOLADZIE :)

zzzzzzzzzzz

Beznadziejny aktor. Nic dziwnego, że musicie wymyślać sztuczne akcje, aby go przepchnąć (dla kogoś takiego jak on wyróżnienie na Filmweb to już COŚ), więc powodzenia ;)

bartek212

Tylko nie beznadziejny gościu. Za role u Ritchiego ma wielkie trzy plusy Przekręt, Revolwer i Porachunki. Dobry aktor kina akcji na miare Bruce'a Willisa a to tez wyczyn, Transportery, Włoska Robota, Tylko Jeden i wiele innych filmów akcji naprawdę wartych polecenia więc nieprzesadzaj że jest to słaby aktor bo jego umięjętności są godne oglądania z nim filmów.

Mateo_SF

Nie zwracajcie uwagi na tego gościa. Myśli że się zna na kinematografii.

Pozdro xD

Mateo_SF

No właśnie :) "Dobry aktor kina akcji" kino akcji= TOP100? Nie !


Arizona Dream, Truposz, Ed Wood. Oczywiście jest masa aktorów lepszych od Deppa, ale na pewno nie Statham (przynajmniej nie miał gdzie tego pokazać)

zzzzzzzzzzz

A ja zarówno Jasonowi jak i Johnny'emu dałem po dysze.

zzzzzzzzzzz

Jason to dobry aktor ale nadający się głównie do kina akcji, Depp jest natomiast aktorem wszechstronnym mogącym zagrać niemalze wszędzie i mimo mojej sympatii dla Jasona to jednak porównanie to wypada z pewnością na korzyść Deppa.

zzzzzzzzzzz

nie żartuj facet.Jason Statham jest dobrym aktorem ale bez przesady.Nie dorównuje Deepowi niczym.



POZDRO;D

jok3r

Przede wszystkim Ci aktorzy to dwa różne gatunki filmowe, ale mimo tego Jason nie koncząc żadnej szkoły aktorskiej prezentuję dobrą gre, weźmy komedie Guya Ritchego a i w filmach akcji trzeba się wykazać i to nie prawda że byle aktor może zagrać w filmie akcji i odrazu film jest ok. Jest od cholery filmów akcji tak kiepskich że nie pomagają tam strzelaniny itp. popisy. Ja jestem fanem kina akcji ale wybrednym, swego czasu lubiłem filmy z Seagalem (Liberator, Nico) ale te ponad rok 2000 to taki chłam ze szkoda mi czasu na ich oglądanie, a dobrym filmem akcji absolutnie nie pogardze.

Mateo_SF

Do che guevara: J. Depp jest wszechstronnym aktorem? Zgadzam się, ale na przykład gdyby Jamesa Bonda miał grać Depp albo Statham osobiście wolałbym Stathama.

zzzzzzzzzzz

mówisz tu o konkretnej kreacji gdzie na pewno masz racje ale czy filmy z bondem to nie kino akcji? czytaj dokładnie gdy ripostujesz, a po drugie czy potrafiłbyś sobie wyobrazić jasona w takim filmie jak marzyciel jeśli tak to gratuluje fantazji.

zzzzzzzzzzz

Zgadzam się w zupełności. Każdy film ze Stathamem jest kocur. Jutro o 20 na pulsie będzie leciał filmz nim w roli głównej "W obronie własnej". To dla fanów Stathama :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones