Jason Statham

Jason Michael Statham

8,3
84 930 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Statham

tak z ciekawosci. gdzies czytalam, ze jest niski i ma niecale 170cm, a tu widze, ze ma 180cm. wie ktos? ;)

Generalnie to praktycznie kazde źródło pisze inaczej, ale najprawdopodobniej ma ok 180, chociaż wystarczy w google poszukać i znaleść dyskusje w których ludzie (z Ameryki) spierają się co do jego wzrostu i zdania są podzielone niektórzy sądzą, że jest to ok. 177-178 a niektórzy 173-174 ale zdarzają się też inne skrajności.

Mnie się wydaje, że jest to spowodowane, że Statham nie chodzi zbytnio wyprostowany a gdyby się wyprostował jak do mierzenie to pewnie ok 180 by wyciągnął.

mtk

myśle że jest o głowe za wysoki


...................

mtk

Tu na zdięciu ze swoją dziewczyną Rosie Huntington mierzącą 175 cm
http://photos.posh24.com/p/1176868/z/audrina_patridge/jason_statham_and_his_girl frie.jpg

http://images4.fanpop.com/image/photos/19100000/Rosie-Huntington-Whiteley-Jason- Statham-Kitchen-Lovers-jason-statham-19156969-924-1222.jpg

Wyraźnie widać, że jest ona od niego znacznie wyższa, nawet w butach na płaskim obcasie, co oznacza, że jego wzrost jest naciągany, na zdięciach gdy stoi obok Stallone'a, który w młodości miał 175 wydają się równi, lecz wiadomo, że Sly mimo, iż zapewne na starość się skurczył jak każdy człowiek w jego wieku, to lubi nosić wkładki do butów zawyżające wzrost, z tego wynika, że Statham ma 173 cm wzrostu.

anonim7

około

anonim7

Tu na zdięciu ze swoją żoną Rosie Huntington mierzącą 175 cm
Na tym zdjeciu oboje są na boso
https://img.joemonster.org/i/2014/09/statham_12.jpg
Oni są tego samego wzrostu.

dla wszystkich ... fanek raczej (bo facetów to chyba wzrost Jasona Stathama nie obchodzi)... Jason z pewnością nie ma 180 cm. Wystarczy obejrzeć kilka filmów i wszystko widać. Partnerki filmowe zazwyczaj wyższe lub równe wzrostem. Ok, może noszą obcasy, ale co z tego, panom też na planie daje się buty na wyższym obcasie <podeszwie> a poza tym manipuluje się ujęciami kamer.... Niestety trzeba spojrzeć prawdze w oczy. Jest niski. Ale czy to wogóle ma znaczenie? Proszę...

pasillo

Masz całkowitą rację, jego wzrost nie ma najmniejszego znaczenia wystarczy jak ten facet wygląda - mimo tego że jest niski i łysieje to 100% mężczyzna. No nie mam racji?

asiak2007

nic nie ma znaczenia jeżeli facet ma klasę!!!polecam transporter 3 !!!a tak wogóle to on ma coś w sobie takiego że nie można pozostać obojętnym !!!

Ma około 180 wzrostu.. w Transporterze miał pantofle [buty na płaskim obcasie]
a był tam o ok 10 cm wyższy niż Qi Shu..

jednak pod odpowiednim kątem, i zaraz wyższy o ter parę cm ;)

swoją drogą:
Bruce Willis ma 183 cm wzrostu, a wydaje się niższy ;)

użytkownik usunięty

J. Statham jest praktyczni karłem, tak na prawdę ma 138 cm wzrostu, no ale na filmach daje się aktorom wyzsze podeszwy, manipuluje ustawieniami kamery, etc...

Podobno Jason nie potrzebuje snu. Dlatego w nocy maluje się pastą do butów i gra w NBA jako Hakeem Olajuwon (za Atlantykiem w nocy jest dzień). Stąd wniosek, że ma prawie 2.20!

sneer_lm

hahaha

a IMDb dało mu 178 cm., to uznaję, że tyle ma. jest wyższy od cruisa, to wystarcza.

daifuku

Ma on dokładnie 175 cm.

Letham

175 ? To tyle co ja. No wysoki chłop to z niego nie jest, ale i tak go uwielbiam .

Lonely

Ja zapamietalem ze Jason ma ok 179 cm wzrostu.

Chelios_2

Różnie podają, ale pomiędzy Wahlbergiem (173 cm) i Charlize Theron (177cm) wygląda właśnie na tyle.

Letham

http://www.celebritywonder.com/picture/Jason_Statham/JasonStatham_John_Shea_1403 3130.jpg

Saffron Burrows ma 183 cm wzrostu i jest minimalnie wyższa od Jasona. Czyli można potwierdzić, że Jasona ma 180 cm.

Lonely

tyle co ty?
to jesli jestes panną to wyrośnięta troche jesteś.

astok0

No on ma 175 cm, haha! Ja mam 176 cm, przerosłam go ! . ; D, Ale i tak lubie tego aktora heh ; P

karusia*

na pewno jesteś kobietą?

chyba jakiś mutant z ciebie

MilesQuaritch

Jestem kobietą!!!! ;D, co do wzrostu 175 cm nie mówiłam że to mały wzrost, wcale nie, mój kolega ma koło 200 cm - i on to jest wysoki.

karusia*

ale co z tego skoro villain jest głupim gejem i ma 160cm wrzostu przy wadze 120 kg, w dodatku nie moze pogodzic sie z tym ze ma downa.

MilesQuaritch

Co ty piszesz ? kobiety które mają wzrost tak do 178 są bardzo seksowne,jeśli oczywiście są proporcjonalne,czyli nie za chude ani nie za grube ; )

karusia*

Może i mały ale jak zajebiście walczy :):):):):):)

karusia*

hahaa jesli uwazasz ze 175cm to maly wzrost to ciekawie,

astok0

Sama mam 175cm i kazdy mi mowi ze jestem wysoka, jezeli chodzi o wzrost Jasona ma spoko- czym innym na pewno rekompensuje:)

nadzia_filmaniak

kobieta co ma 175 cm to nie kobieta - to jakaś czarnobylska mutacja.

MilesQuaritch

Moja pra pra pra babka ponoc sie tam urodzila wiec i moze masz racje- pozdrawiam

nadzia_filmaniak

żartuję;) więcej luzu do siebie

MilesQuaritch

http://www.letth gownowoz

MilesQuaritch

:)...........

nadzia_filmaniak

mutanty to koszykarki ktore maja po 197 ;P
przecietny facet ma 180 i wiecej, wiec kobieta 175 nie jest przesadnie wysoka moim zdaniem.

patrol233

W koszykowke gralam przez ponad 10 lat i przeszkadzal mi moj wzrost bo bylam dostatecznie niska, ale w zyciu nie przeszkadza mi to czy ktos jest wysoki czy niski, tacy jjuz jestesmy:) Co do Jasona jest wysokim facetem i to kazdego powinno zadowolic. Pozdrawiam:)

nadzia_filmaniak

moja kuzynka ma 183 cm wzrostu wiec nie łam się nie jest tak żle:)

mi się kiedyś podobała dziewczyna duuuuużo wyższa ode mnie ale nie uderzałem do niej bo to wstyd - wyglądalibyśmy jak Stuk i Puk

MilesQuaritch

Pisałeś że kobiety które mają pow. 175 są mutantami, a teraz że podobała ci się kiedyś dziewczyna dużo od ciebie wyższa, to o co ci chodzi ? xD no chyba że masz 160 a ona 170 ;)

ma 175 cm,ponadto wzrostu nikt sobie nie wybiera;)

Hmm...no właśnie mnie też to ciekawi,ponieważ w filmie "Angielska robota" zagrał z Saffron Burroms która była od niego minimalnie niższa a ma wzrostu 183 cm. ; )

Robaczek_12

Jason jest niski, ma ok. 170--172 cm. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia z jego obecną dziewczyną, modelką Rosie Huntington-Whiteley, jest od niego wyraznie wyzsza, a ona ma 175 cm.

lorewer

Często się spotykam że niscy faceci wybierają sobie wysokie kobiety,nie wiem co w tym jest..xD

lorewer

Na zdjęciach gdzie ona ma buty na szpilce. Takie buty do dotakowe 10-15 cm. Ona nie jest od niego wyższa. Jak zobaczysz zdjęcie, gdzie oboje są na boso, to zauważysz, że są tego samego wzrostu, ewentualna roznica to +-2cm, ale tego sie na zdjeciu juz nie da wychwycić, bo on czesto chodzi zgarbiony.

Robaczek_12

Kamery tak ustawią, żeby wyglądało, że on jest wyższy. W filmie wszystkie triki dozwolone ;-)
J.Statham ma 175 cm.

178 jakoś ma

użytkownik usunięty
Expendable91

to wcale nie tak mało, ja mam tylko 5 cm wiecej od niego

Od kiedy 170cm jest niskie ? Rozumiem jakby było 150-160, ale nie 170..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones