Javier BeltránII

Javier Beltrán Andreu

7,4
417 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Javier Beltrán

Wczoraj wreszcie miałam okazję zobaczyć "Little Ashes". Nigdy jeszcze nie zachwycił mnie aktor którego nigdy wcześniej nie widziałam baa nawet o nim nie słyszałam. Teraz jestem w szoku- jego kreacja w tym filmie przyćmiła pozostałych odtwórców głównych ról- drętwego Pattisona który momentami mnie drażnił (ale Salvadora Dali wielbię dalej) i McNultyego który zagrał -przyzwoicie- ale bez jakiegoś szczególnego polotu. Beltran to talent godny uwagi, jego Lorca emanował spontanicznością a widza coś przyciągała aura tej postaci. Ciekawe co z nim dalej się zadzieje, niegodny zmarnowania talent!!!

holy_midnight

Całkowicie podzielam Twoją opinię. Obejrzałam "Little Ashes" ze względu na Pattinsona, ale Javier Beltran jest w tym filmie cudowny, romantyczny, urzekający. Jego strona to www.javierbeltran.net i sporo jest na http://littlesashesmovie-spanish.blogspot.com/2008/09/entrevista-javier-beltrn.h tml
Pozdrawiam Grażyna

holy_midnight

Całkowicie się podpisuję pod wpisami.
Szkoda, że z większych produkcji zagrał tylko w "Little Ashes", bo talent ma nieziemski. Żałuję, że marnują się takie talenty, gdy ludzie wielbią i wzdychają do marnych aktorzyn.
Mimo obecnej wielkiej zbiorowej manii na Pattinsona (której raczej nie podzielam), w tym filmie Beltran całkowicie zdominował Roberta swą grą, spychając wielkiego Salvadora Dali na dalszy plan.
Panie Beltran, czekam na kolejne... objawienie ;-)

marville

(Bo film był raczej o panu Lorce i podpatrywał Dalego z boku.)

Oczywiście ja tam sie podpisuję rękami i nogami i ubolewam niezmiernie że nie ma z nim żadnych filmów pozostałych do obejrzenia bo za rolę Lorki ma u mnie sympatię do końca życia :).

bubble_factory

podpisuje się nawet oczami i uszami
cudowny
kibicuję mu dalej

vanadoo

Muszę przyznać, że Pattinson - chociaż nie dorasta Beltranowi do pięt - również pozytywnie mnie zaskoczył. Nie sądziłam, że jest zdolny do czegoś więcej po swojej roli w sadze "Zmierzch", a tu proszę! :) Beltran oczywiście zachwycający, ma ogromny talent. Liczę, że jeszcze gdzieś go zobaczę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones