Javier GutiérrezI

Javier Gutiérrez Álvarez

7,3
1 974 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Javier Gutiérrez

Aktorem jest świetnym, ale to co robił w " Czerwonym Orle ", zapamięta we mnie fajnego
faceta, co humorem i mądrością nie grzeszy, sprytnie posuwający się w różnych sytuacjach.
Wpadał przez samego siebie w k łopoty, zawsze przyjaciele go ratowali, ale jest giermkiem orła, i to go dowartościowało w pomocnych chwilach dla bliskich i potrzebujących.

użytkownik usunięty
stokrotka251

Czasem tak głupimi tekstami ze aż uszy bolą, to jest głupie o oddychaniu, papieros śmierdzi i tyle, takich ludzi to w szklane kule powinni zamykać....

Dobrze mówisz... nie raz jak koledzy z klasy przyjdą po przerwie i wejdą do klasy to aż człowieka cofie... A najlepsze jest to że w szpitalach jest zakaz palenia itd a praktycznie wszyscy lekarze nie raz palą... :) :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

I co mu z tego jak tylko siebie broni, ale na starość zaczyna żałować co robił gdy serce zacznie źle funkcjonować....

No mój tata palił ale jak się urodziłam to przestał.. :)

No później będzie to odczuwał...

użytkownik usunięty
stokrotka251

Mój pali paczkę dziennie....dostanie na starość :)

Mój wujek pali około 2 lub 3....

A dla mnie to jest po prostu marnowanie życia i pieniędzy....

użytkownik usunięty
stokrotka251

Potem nie da się już nic powiedzieć....

No tak a znam 2 ludzi co jedna ma po 70 i całe życie paliła a druga nie wiem ile ma ale powiem że jak na osoby palące trzymają się dobrze ale jak długo to nie wiadomo.....

użytkownik usunięty
stokrotka251

A pod ręką inhalator kilkumetrowe schody i zdycha, papierosy zżerają płuca, i te osoby to wiedzą, ale wolą popełniać samobójstwo :)

Wolno ale o tym się tak nie gada o samobójstwie gadają jak ktoś gardło sobie poderżnie a nie że pali papierosy...

użytkownik usunięty
stokrotka251

Tak, ale jednak to łączy te słowa, papierosy i samobójstwo, tyle jest tych reklam, a i tak do ludzi palących to nie dociera, no cóż tak ma być, niech będzie, ale my unikajmy tego syfu :)

Im to obojętne czy reklamują czy nie i tak tego nie porzucą jak jeszcze palą długo to na pewno nie....

Ja unikam za wszelka cenę tylko jak palą w klasie niektóre osoby i przyjdą po przerwie to nie dobrze się od razu robi....

użytkownik usunięty
stokrotka251

Dokładnie, masz rację, nie mam nic do dodania :)

A dziękuję... :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Nie będę się pchał do mądrych słów, ale jak sobie pala i pija, to tak na starość zapłacą za to zdrowiem....

No znowu masz rację....

użytkownik usunięty
stokrotka251

Ja w takich przypadkach grawerował bym napisem " zginą własną śmiercią nałogową ! "

Ooo tak ten argument jest świetny.....

użytkownik usunięty
stokrotka251

Dobry plakat na szpitalne ściany :)

I tak po szpitalach jest palenie zabija a co 2 lekarz na polu i pali fajkę :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Hehehehe, a kto nie pali, prawie wszyscy, najgorsze jest to że musisz to wdychać....

Właśnie to jest najgorsze :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

A jak cię spytają o palenie, a odpowiedzą będzie nie, to stwierdzą u ciebie lamusiarstwo...

Mi jak koledzy z klasy gadali o paleniu to ja im prosto z mostu że tego świństwa nie palę :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Tak, ja też tak mówiłem, to nie raz trzymałem się z daleka, bo nie pasowałem do reszty :)

Wiadomo wtedy to już nie jesteś takim dobrym kolegą ale jakbyś chodził z nimi na fajki podczas przerwy to byłbyś super kumpel :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Haaa, no właśnie, i nikt nie był w stanie tego skumać, ale zawsze się można było dobić stawiając coś do żarcia czy picia :)

No dokładnie :) Dziś 3 kolegów chyba się nudziło w budzie splatali mnie z innym cały dzień gadali o tym :) :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

:)
hehehe, zawsze jest chwila kiedy to będziesz w uwadze :)

No dziś tylko na 3 lekcjach potem odpuścili :) No oni to lubią czasem sobie tak pożartować :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Aha, no to maja umiar co do czego :)

Ja też lubię pożartować, ale z sensem ;0

No nie raz cisza przez kilka tygodni a potem dostają jakiejś weny :)

Ja tez lubię pożartować :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

U mnie to samo, potem wielki wypał emocji :)

To zauważyłem :)

hahahaha :) :)

No a co będę łazić cały czas ponura..... :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Bez śmiechu, czasem głupuio wychodzi ze mnie to co chcę przekazać, jak alfabet bez łaciński odwrotnie do góry nogami :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Nie możesz być ponura, ja ja zawsze cię rozśmieszę :)

A wiem o czy mówisz bo mój dziadek tak zawsze gada praktycznie wszystko obróci w żart..... Zawsze jak przyjedzie to cały dzień się śmiejemy i nie ma czasu na smutek....

No liczę na to że mnie będziesz rozśmieszał :) :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Ja też miałem tak z dziadkiem, ale odszedł, i teraz nie ma już tego co kiedyś :/

No pewnie :)

Ja nawet nie chce myśleć jak mojego zabraknie.....

Trzymam cię za słowo :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

No niestety...., nie życzę ci tego :)

Nie próżnuje :)

Przeżyłam śmierć babci co byłam z nią bardzo zżyta i czasem to się przypomni najgorsze....

No ja myślę :) hihihi

użytkownik usunięty
stokrotka251

Ja straciłem wiele osób których kochałem...przykre doświadczenie.

Udowodnię :)

Ja tylko babcię choć były też inne ale tak bardzo nie byłam do nich przywiązana

Cieszę się i trzymam za słowo :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

No ja więcej niż babcie i dziadka...ale po co gadać o czymś przykrym...

:):):)

Dokładnie zmieńmy temat :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Tez miałem to wspomnieć :)

Tylko że ja nie mogę nic wymyślić a ty??

użytkownik usunięty
stokrotka251

Ja tam coś mogę....
związane w serialu :)

Najlepszy moment z Satur' em twoim zdaniem ?

Mi sie podobają jego teksty np "Niech mnie świnia powącha" albo :Niech mnie kaczka kopnie" czy tak jakoś to brzmiało a najlepszy moment to.... ooo jak poszedł z Gonzalo do Juana i jego nie było bo był brany jako morderca dzieci i Satur wtedy całą twarz sobie dowalił krwią przez przypadek hihihi :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Tak to te teksty :)

" Prędziej się gnojówką wysmaruję i zatańczę przed królem niż.... "

najlepszy moment był jeszcze w tedy kiedy to zawsze chodzi się załatwić i zdarza mu się spotkać martwą kobietę, albo walka z wampirami jak panika go ogarniała w ciemności, popularny "bębenek " :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones