Jean RenoI

Juan Moreno y Herrera-Jiménez

8,5
39 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean Reno

Mimo ze nie jest typowym przystojniakiem,kobiety go uwielbiają.....nie ma znaczenia w jakim filmie gra, dla mnie jet po prostu boski i jego obecnosc ratuje kazdy,nawet najbardziej beznadziejny film(chociaz nie bhylo takich wiele).....ja najbardziej kocham go za Leona.....za kazdym razem płacze na tym filmie...

zeeliah

Nie jest typowym przystojniakiem???? On jest po prostu brzydki ;-))))
Ale nie zmienia to faktu że jest świetnym aktorem i bardzo go lubię.

zeeliah

coś w sobie ma.....

jednak w tej chwili kojarzy mi się z nim jedno określenie "MA OCZY JAK KOŃ" - kto oglądał "przyjaciela gangstera" to wie o co chodzi :)

Nimfa

czemu brzydki?? normalny, facet jak facet!!!

zeeliah

Jean Reno to wspaniały aktor! Uwielbiam ogłądać "Leona Zawodowca". Nawet jak film jest do niczego (np. mało przekonujący "Aniołowie Apokalipsy"), on zawsze gra świetnie i nic nie można mu zarzucić. Już nie mogę się doczekać "Kodu Leonarda da Vinci"! 10/10!

zeeliah

Jean Reno to wspaniały aktor! Uwielbiam ogłądać "Leona Zawodowca". Nawet jak film jest do niczego (np. mało przekonujący "Aniołowie Apokalipsy"), on zawsze gra świetnie i nic nie można mu zarzucić. Już nie mogę się doczekać "Kodu Leonarda da Vinci"! 10/10 dla tego aktora!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones