Jean RenoI

Juan Moreno y Herrera-Jiménez

8,5
39 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean Reno

albo raczej jego charakteru: "Raz jeszcze chcę powtórzyć: nikt, ot tak sobie, nie przybywa do Hollywood i nie zabiera się do realizacji sich planów. To Amerykanie telefonują." Lubię tego aktora, choć ma na swoim koncie kompletne klapy, takie jak np. "Wasabi..." J.

Vena_Poetica

Jak dla mnie "Wasabi..." to żadna klapa (na tym filmie nie można się nie pośmiać), nie wiem jak można lubić humor Jeana a nie lubić tego filmu z jego udziałem? Małomówny, wszystko analizujący typ z dewizą że do ludzi najłatwiej dotrzeć pięścią plus opieka nad córcią i zakręcony kumpel do pary. Może ten film nie wpłynął jakoś szczególnie na aktorską karierę Reno, ale do kompletnej klapy to mu daleko zwłaszcza że tak określić można film w którym oprócz scenariusza, zdjęć itp. itd. zawiedli też aktorzy - zwłaszcza główni.

użytkownik usunięty
Obywatel_2

Jak można podobnie nazwać dwa podobne filmy? Leon Zawodowiec i Hubert Zawodowiec, ten sam główny aktor, nastolatka jako rola drugoplanowa. A mój brat się ze mnie śmiał, że myślałam że Leon to Hubert :P (dodam, że filmy są nie do porównania)

Podobieństwa w tytule są tylko w wersji polskiej - na reszcie świata "Hubert" nazywa się po prostu "Wasabi".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones