Jean RenoI

Juan Moreno y Herrera-Jiménez

8,5
39 095 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean Reno

nie wiem, czemu wszyscy mówią, że jean reno jest brzydki. mnie się podoba. ale oczywiście nie jest typem aktora, którego się ceni za wygląd. ja dostrzegłam przede wszystkim jego talent i oryginalność - jest coś, czym się wyróżnia pośród tych wszytskich aktorów. może to francuzki akcent albo coś w tym stylu...

TinQa

Nie powiem, że mi się Reno podoba, ale muszę przynać, że ten facet ma w sobie takie coś, że jak go widzę na ekranie, to jakoś mi się humor poprawia ;) Ma talent i jest naprawdę dobry. NAPRAWDĘ.

TinQa

tak... Jean ma 'coś' w sobie mi też się podoba... poprostu czymś się wyróżnia,sposobem bycia,aktorstwem,poczuciem humory nie umiem tego opisac co mnie do niego przyciąga :D,niektórzy myślą że jest brzydki, no ale ot kwestia gustu, trzeba przyznać że łądni katorzy zazwyczaj odnoszą sukces a on jak niektózy uważają jest brzydki więc co sprawiło że jest światowej sławy aktorem? Co w nim takiego tkwi? Ja na prawde nie wiem,ale bardzo bardzo go lubie oglądać na szklanym ekranie :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones