Jean RenoI

Juan Moreno y Herrera-Jiménez

8,5
39 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean Reno

bez kitu, ten kolo całe życie gra jedna miną, jakby mu wymordowali całą rodzine i odcieli jajka, w każdym filmie wypada tak samo, marny aktorzyna

BlackShit

Bzdura,porównaj role w Leonie i Wielkim Błękicie i przeproś.

BlackShit

Może i ma w większości filmów tą samą minę, ale żeby z tego powodu uznawać go za marnego aktora? Nie sama mina świadczy o umiejętnościach aktora. Tak sądzę przynajmniej.

Kainis

Janek jest zajebisty
. a moze to jest wlasnie ten fenomen.? jedni robia sto min i zadna im nie wychodzi .
a Janek ma jedna genialna!
chociarz osobiscie i tak jestem zdania, ze napewno nie tylko mina przeklada sie na dobrego aktora :)

BlackShit

To w takim razie co powiesz o Nicholasie Cage'u?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Faser_2

Mówcie do lustra. =)

Faser_2

hahah jak sie podirytował haha, co za lama, tak w ogóle to spojrzałem na fotke ktorą masz w avku(to pewnie twoja morda) i ten twoj opis idealnie odzwierciedla te twoje zdjęcie, po prostu idealnie opisałeś siebie, gratuluje!!!
"masz mine jakbys całe życie ssał pytonga" wisienką na torcie są te okularki z bazarku i meblościanka w tle, jak z prlu

użytkownik usunięty
BlackShit

"hahah jak sie PodiRytował haha, co Za lama, tak w ogólE to sPojRzAłem na fotke ktorą maSZ w Avku(to pewnie twoja Morda) i ten twoj opis idealnie odzwierciedla te twoje zdjęcie, po prostu idealnie opisałeś siebie, gratuluje!!!"
:)))
wybacz... zgodzę się z krzychunem

użytkownik usunięty
BlackShit

przy czym akurat mnie nie irytuje, że masz inne zdanie:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
BlackShit

To chyba ci się pomyliło z Sylwkiem S.?

użytkownik usunięty
papszmir78

raczej Deppem

BlackShit

Jakim trzeba być kretynem by za nick wybrać "czarneGoowno"... Jesteś koprofilem?

Metal_Gear

Przecież to internetowy troll zyeb jakich mało.
Sam się przyznaje że jest czarnym gównem a wyzywa dobrego aktora od jakich tylko.
To jest dopiero debilizm.

A Może on pracuje w oczyszczalni ścieków i dostał traumy na pkt gówien i przez to przybrał sobie tak żałosną nazwę.

BlackShit

To jest typowa osoba która oprócz 1 i 10 nie widzi innych ocen.

Hrystek

Czyli oględnie można go ocenić jako zjeba nad zjeby... 1/10 dla BlackShita ... w tłumaczeniu na polski CzarnegoGówna.

tomucho77

Coś w ten deseń ;d

BlackShit

To jeden z najwspanialszych aktorów ,jest boski jak Chris Noth ocieka sexem a filmy z jego udziałes staja sie klasykami. mam 24 od 5 jestem z cudownym 42 latkie który kreci mnie jak Ci aktorzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones