Jean RenoI

Juan Moreno y Herrera-Jiménez

8,5
39 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean Reno

to jest chyba najgorszy aktor jakiego widzialem

mr_jogger

No bez przesady!? To chyba żałosnego aktora nie widziałeś...

mr_jogger

Zanim napisalabym taka GŁUPOTĘ zastanowilabym sie 100000 razy!!!!! :/

KaJuSiA_

ale przeciez myślenie niektórych boli wiec jak mają się zastanawiac nad bzdurami , które wypisują heh

Magdzia

Zwykle nie wpisuję się na tego typu wypowiedzi ale tym razem to już przesada!
Człowieku, dobrze się zastanów zanim palniesz taką głupotę! ]
Nawet największy laik zobaczy że Reno jest wiecej niż znakomity!

mr_jogger

Jean Reno zagrał w 1000 razy lepszych filmach niż te wszystkie "amerykańskie gwiazdy", a to, że nie dostał oskara(choć powinien przynajmniej kilka), to tylko świadczy o chamstwie i egoizmie Amerykanów. I na drugi raz zastanów się zanim napiszesz takie bzdury. Widziałam nieporównywalnie gorszych aktórów, grających bez przekonania i serca.

mr_jogger

naprawdę? kiedy go widziałeś?? no mogłeś nam dac znac, chętnie byśmy sobie popatrzyli... ty to masz wtyki... możesz sobie oglądax aktorow i ich oceniac

stella

Jedyną chała z jego udziałem był "Mężczyzna moich marzen"... ale w leonie był cudowny i za tę rolę mogę mu wszystko wybaczyc :)

mr_jogger

Nie no rzeczywiście jest taki zły, że jest jednym z najlepiej zarabiających aktorów w swoim kraju. Oglądni takie filmy jak: Leon zawodowiec, Aniołowie apokalipsy, Ronin i dopiero potem się wypowiadaj.

Rimmi87

Rimmi, dobrze gadasz. Masz świętą rację. Zgadzam się z Tobą.

emily300

twój post jest zalosny. tylle ci powiem!

mr_jogger

co sie stresujecie, prowokacja i tyle. a jak nie to de gustibus non desputandum est - tylko ze niektorzy dziwne maja gusta :)

zniesmaczony

tez go nie lubie... i mozecie mi nagwizdac...

Huncwotka_

fiu fiu fiu :)))) nagwizdalem. Pasuje? :D

Huncwotka_

"i mozecie mi nagwizdac".....zenujace :|:|:|

mr_jogger

Ja go uwielbiam, moim zdaniem to naprawde dobry aktor

użytkownik usunięty
mr_jogger

A na podstawie jakich rol tak twierdzisz?

sa gusta i gusciki ale po co od razu obrazac a moim zdaniem jest bardzo dobrym aktorem jednym z najlepszych a to ze nie dostal oscara dla mnie jest jedynie plusem bo oscary to wielka sciema

Santi88

ehh ;/ żal mi takich osób które nie zauważają tak wspaniałych aktorów w osobach .. dziewczynki która założyła ten post ulubioną aktorką jest pewnie wspaniała britney s. .. ave! bu.

mr_jogger

Widziałeś chociaż jego jeden film? Żałosna to jest Paris Hilton...

mr_jogger

ech, a ty jesteś śmieszny i płytki ;)
jak jest aż taki żałosny to go nie oglądaj i po sprawie.

mr_jogger

I po Ci to było człowieku? Jesteś tu przez wszystkich obrzucony błotem i bardzo słusznie. Nie wiem, co Tobą kierowało, kiedy pisałeś te brednie. Nie mam wątpliwości, że nie obejrzałeś zbyt wielu filmów z nim w roli głównej bądź nawet żadnego nie obejrzałeś, bo mi się w głowie idioto nie mieści, że można napisac takie słowa pod adresem Reno i aż sie we mnie kotłuje, kiedy czytam wypowiedź kogoś nierozgarniętego i nie mającego żadnych podstaw do tak zdecydowanego obrażania jednego z najlepszych aktorów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mr_jogger

Ależ oczywiście mr_jogger! Był żałosny w Leonie, jednym z najlepszych filmów lat 90'...

Ktos_tam

Żałosny????? Uważam że jest najlepszym aktorem, jak można pisać takie głupoty??

mr_jogger

Nie wiem dlaczego twierdzisz że Reno jest żałosny. Chyba ty jesteś żałosny, bo on jest świetnym aktorem

mr_jogger

No, bez dwóch zdań, to co napisałeś na Reno było naprawdę ...ŻAŁOSNE

mr_jogger

Żałosny to ty jesteś widać że nie masz pojęcia o filmach to jest jeden z najlepszych aktorów.........

użytkownik usunięty
mr_jogger

A widziałeś kogoś poza J.Reno?
Nie sądzę- skoro zakładasz taki temat. Poza tym, jak ci się tak strasznie nie podoba, to po jaką cholere oglądasz filmy w których gra(bo z czegoś musiałeś wywnioskować, że jest lipnym aktorem)?

A w "wielkim błękicie"?Ech...wspaniały!Oprócz Leona to mój ulubiony film z J.Reno.

mr_jogger

oj biedaku, musiales na prawde bardzo malo tych aktorow widziec...

kasiaaa7891

Jean Reno trafił z zawałem do szpitala:
http://www.viply.de/?p=7641

mr_jogger

wspaniała prowokacja- niestety Ci się nie udała ;]

Livia_90

hahahah niezłe żarty. Ty chyba nie wiesz jak wygląda żałosny aktor. Wystarczy puścić sobie m jak miłość tam jest takich dwóch podobnych do siebie, ale nazwanie ich aktorem to grzech :D

Pozdrawiam. RENO~!

mr_jogger

wpada taki prowokator i sobie wali gruche, że inni go bruzdają ... ciekawe

mr_jogger

a jaki wedle ciebie w takim razie jest najlepszy panie kolego ?????

mr_jogger

jest obecnie na 24 miejscu w rankingu najlepszych aktorów, więc Twoje zdanie na szczęście jest osamotnione!

mr_jogger

no to cie wiekszosc pojechala :) ja ciebie tez bym mogla ale sie powstrzymam
poprostu napisze ze nawet jezeli ktos nalezy do tych ktorzy go nie lubia ja napewno do nich nie naleze to nikt nie moze powiedziec ze jest zlym aktorem jest swietny w prawie wszystkich filmach
a to ze jest w pierwszej 30ce to tez swoje mowi

użytkownik usunięty
mr_jogger

Cóż za rozbudowana i konstruktywna wypowiedź... O ja...

mr_jogger

ej panie, pan sam jesteś żałosny >:( nie pan jean

użytkownik usunięty
mr_jogger

Jean jest swietny. Po prostu nie znasz sie! Lub jestes marnym prowokatorem !

mr_jogger

Wrecz przeciwnie jest to dobry aktor, oczywiscie nie kazdy musi go lubic, ale najwazniejsze to oceniac jego zdolnosci, a nie na podstawie czy ktos go lubi czy nie. Moim zdaniem jeden z lepszych aktorow spoza USA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones