Jean-Baptiste Maunier

8,7
1 080 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Baptiste Maunier

Mój Boże... zakochałam się w jego głosie, gdy po raz pierwszy usłyszałam jak śpiewa w "Panu od muzyki". Zakochałam się w jego oczach i jego twarzy, kiedy po raz pierwszy zobaczyłam go w tym filmie. Zakochałam się w nim całym kiedy zaczęłam przeglądać strony i zobaczyłam jak wygląda i śpiewa teraz. I że urodził się w 1990 roku. Oczywiście on jako chłopiec, jego głos to coś niesamowicie niepowtarzalnego, szczególnie przy owej cudownej muzyce, którą śpiewa w "Panu...".
Ach Jean-Baptiste...

Lady_C

`Zakochałam się w nim całym kiedy zaczęłam przeglądać strony i zobaczyłam jak wygląda i śpiewa teraz. I że urodził się w 1990 roku.`
^^ ja szczerze tez .;DD .
no ale to ze sie urodzil w 1990 roku . ?
o co chodzi .;]. ^^
co ty tez czy jak .?
ja mam nawet zamiar jak skoncze szkole, do francji wyjechac .;p.
mam nadzieje ze mi sie uda .;D .
^^ .
Ile ty masz lat .?

Jean_baptiste_maunier

No wiesz... Dobrze, że w 1990 a nie w na przykład 1994:) Ja mam 17, dlatego nawet mi to pasuje;)
Ja się uczę francuskiego już 3 lata a teraz mam dużo większą motywację, żeby mówić coraz lepiej^^ Szkoda, że to jest takie nierealne żeby go poznać... To strasznie głupie co piszę, wiem (;p) ale kurczę, naprawdę się w nim zakochałam... Chyba:))

Lady_C

no wlasnie ja tez tak mysle .;PP.
`ale kurczę, naprawdę się w nim zakochałam... Chyba:))` ^^ ja nie chyba ! . ja napewno .;DD .

Lady_C

to ty teraz do 2 liceum czy do 1 zdalas .?

Jean_baptiste_maunier

Do 2:)) A Ty? Też liceum?

Lady_C

tez do 2 .;PP .
tylko teraz klopot bo chce sie nauczyc mowic po francusku a sie ucze rosyjskiego .;/.
a u mnie nie ma zadnych lekcji dodatkowych pozalekcyjnych zeby francuskiego sie uczyc .,;]. [chyba ].
^^ . a czemu ty akurat czesniej podalas ze lepiej ze w 1990 roku sie urodzil a nie np 1994 .?. ten rok to tez jeszcze nie za mlody . moim zdaniem .;DD .
a jak ty mozesz juz3 lata sie uczyc francuskiego .?.

Lady_C

ej a tak wogule to ta Clémence to kto to dla niego .?
bo oni razem nagrali tą piosenkę .
`Concerto pour deux voix .
ale to tylko taka kumpelka jego czy dziewczyna .?. ;DD .

Jean_baptiste_maunier

Ja uczę się francuskiego od gimnazjum:) A z jakiego miasta jesteś? Na pewno jakaś szkoła językowa organizuje kursy francuskiego. Nie no dla mnie 14-latek jest stanowczo za młody.
Wiesz co? Nie wiem kto to jest ta Clémence ale jej nie lubię:) Jak oni nagrywali tą piosenkę to Jean-Baptiste był jeszcze chłopcem więc mam nadzieję, że po tak długim czasie nie są razem...;p Ale jestem ciekawa czy Jean ma dziewczynę czy nie...

Lady_C

no ja tez jestem ciekawa czy ma czy nie .;DD .
no ale to jak od gimnazjum sie uczysz no to 4 lata a nie 3 .;P. ;/. q ty gdzie mieszkasz .?.
[w jakim miescie .?. ]

Jean_baptiste_maunier

Nie, tak właściwie to trzy. Po od liceum poszłam na Francuski prywatnie, a wiesz jak to jest w szkole. Pierwszy rok to był praktycznie zmarnowany... Ja jestem z Olsztyna:) A Ty? Bo mi nie odpowiedziałaś;)
JBM powinien nagrać płytę. Tak ciężko znaleźć coś gdzie śpiewa jako już ten "dorosły". Albo chociaż jakieś zdjęcia...

Lady_C

Acha .
A ja z augustowa ^^ .;DD
nom racja ja bym chciala teksty jego piosenek znac .;/. ale nigdzie ich nie ma . tzn jest kilka na jego oficjalnej stornie .;/. no ale to tylko chyba ich tam z 5 jest a tych co ja chce to nie ma .;/. ;DD .
lipa. moglo by byc wiecej jego zdjec . mogl by wkoncu nagrac plyte .;DD .
;].

Lady_C

Hehe, widzę, że wszystkie dziewczyny po obejrzeniu "Pana od muzyki" są pod urokiem Jeana :P. Szczerze mówiąc, ja też, tylko ja od ponad roku :).
Niezły chłopak jest. I talent ma...

Dzasmin

nom . ^ ^pod wrazeniem . urokiem ^^ to nawet malo powiedziane .;DD .
naprawde sie zakochalam .;DD .[tzn . hyba naprawde . ]. ;].
on jest cudowny jego uroda i glos . ;**
em . <33 .

Jean_baptiste_maunier

Hehe, przecież to tylko aktor :).
A widziałaś "Hellphone" z jego udziałem? Śmieszne nawet jest, ale trochę głupie :P.
A co do piosenek, to polecam "Adultes et enfants" z Les Enfoires 2006. Fantastyczne, choć pewnie już słyszałaś.

Dzasmin

ta piosenka to to taka mieszanka różnych .;D .
^^ no jest super .;].
. ` tylko aktor .?
^ on jest super . ^ śliczny głos i on sam też .;D . ;**
cudo . ubóstwam go .;DD .
^6 a co do ` hellphone` tak ogladalam .;D . superowy . ` a czemu troche glupie .?. `
mi sie strasznie podobaja jego piosenki i filmy . <3 .

Jean_baptiste_maunier

Mnie też się podobają, ale bez przesady. Trzeba być obiektywnym.

Dzasmin

ja to tam wogule kocham francje .;D . i ten jezyk i te poiosenki .;D .
^ takie melodyjne to wszystko .;].
a tak wogule to ile ty masz lat .?

Jean_baptiste_maunier

16. Rzeczywiście, Francja to wspaniały kraj (marzę o tym, żeby kiedyś tam pojechać), a francuski to chyba najpiękniejszy język świata, jest taki romantyczny! Chciałabym kiedyś się go nauczyć, bo na razie moja wiedza ogranicza się tylko do podstawowych zwrotów...

Dzasmin

ja 17 .;D .
^^ nom racja .;].
ja tez mam zamiar wyjechac tam kiedys .;D .
i tez tylko podstawowe zeczy umiem .;D .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones