Jean-Baptiste Maunier

8,7
1 080 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Baptiste Maunier

przepadłam.. Odkąd obejrzałam ten film nie wiem co się ze mną stało. on mnie zaczarował. Ma głos anioła... Nadludzki, nieziemski... Płaczę jak słucham jego głosu. A przy okazji świetnie zapowiadający się aktor:)

jb_maunier

Tak jeGo głos jest cudowny, ale jak wiesz już go nie ma :) Dalej ma głos cudowny, ale nie taki jak przedtem. Bo miał mutacje :) No i to terazz nie tylko anielski głos,a le strzeliła mu 17 i przystojny tes jest :D :) Heheh :* Wejdz w google i wpisz jego imię i nazwisko powinnaś znaleźć oficjalna jego stronke i ostatnie wywiady w telewizji. Niestety po francusku :) Pozdrawiam.

MySzeCzKa_D

wiem, wiem.. byłam już wszędzie gdzie mogłam:) swoją drogą jakby ta strona nie mogłaby być po polsku!:P

jb_maunier

I to jest też cudowne:

http://www.youtube.com/watch?v=x2LPoMqyKiE&mode=related&search=

Ale nie takie już jak w "Pan Od Muzyki" :))

jb_maunier

No, śpiewa/śpiewał cudownie... Mógł tej mutacji nie przechodzić :D:D. Pięknie, pięknie po prostu. Dopiero wczoraj obejrzałam "Pana od muzyki", ale już po kilku sekundach jego śpiewu szczena opadła mi z wrażenia.

Dzasmin

A "Adultes et enfants" jest świetne po prostu :). Kilka dni temu odkryłam to nagranie (bo tak szczerze, to tego tu umieszczonego nie chciało mi się słuchać ;D) i jest fantastyczne ;). A do tego są tam piękne piosenki. Polecam wszystkim :).
A jeśli ma ktoś nagranie, w którym śpiewa po mutacji, to byłabym wdzięczna za umieszczenie go tutaj :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones