Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Camille François Van Varenberg

7,7
18 622 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Claude Van Damme

Mam pytanie do wszystkich fanów Van Damma : Czy jean trenując w młodości kulturystke zażywał jakieś sterydy ,anaboliki ,białko i inne takie środki ? Pytam się sam kiedyś troche ćwiczyłem ,ale beż zadnych środków wiec jestem ciekaw .Bo kiedyś na początku swojej kariery Van Damme np w filmie Kickboxer wyglądał niesamowicie świetnie ,piekne duże i wyrzeżbione mieśnia ,ciekawe czy taką sylwetke można mieć bez środków wspomagających ? Bo to że Arni i Sylvek się koksowali to wiem na 100 procent .Ale czy np Van Dame ,albo Dolph Lundgren ?

bradock

tak trenował w młodości kulturystyke bez anabolików tytuł Mistrza Belgii w kulturystyce w 1976 .

użytkownik usunięty
FANDAMME_II

Trenował w młodości kulturystykę bez anabolików tytuł Mistrza Belgii w kulturystyce w 1976,
NATURALNIE SIĘ TRENUJE od 1960 do dzisiaj, bez środków anabolicznych, a tym bardziej nie byłby taki głupi.

Aha dzieki wam za info .Van Damme miał rewelacyjną sylwetke (i ciągle ją mam ) wiec byłem bardzo ciekaw jakimi metodami ją osignoł czy naturalnym treningiem czy różnymi srodkami . Nawet jesli by się czymś wspomagał to przecież nic przeciwko temu bym nie miał bo przecież wielu osób bierze różne odzywki cwicząc Ale ok .Pozdrawiam

bradock

Pewnie, że brał sterydy, w kilku wywiadach sie do tego przyznał, zresztą jak mozna osiągnąc taki efekt jednocześnie trenując kulturystyke, do tego dochodzi karate, bieganie. Organizm nie dał by rady w naturalny sposób sie tak szybko regenerować.

bradock

Van damme sam w wywiadzie powiedział że nie brał żadnych odżywek

użytkownik usunięty
prof_mateusz27

Dokładnie, widziałem te wywiady nie raz, i na żywo powiedział ze nie zażywa żadnych sterydów.

to, ze w wywiadach tak mówił, nie znaczy, ze tak naprawdę było

DobryDzieciak

Mam pytanie ? Kto z was chodzi na siłownię więcej niż 2 lata ? I ma jakiekolwiek o tym pojęcie? Jest taka stara zasada: nie znam się to się nie wypowiadam zacznijcie się do tego stosować.
Brał 155 na klatę. Przy swoim wzroście i wadze...hmm kurczę ciekawa matematyka.

kamilneopl

Ja mam te przyjemność trenować 3 lata. Cóż, żadną tajemnicą jest, że kulturystyka wyczynowa zawsze wspomagana jest farmakologią. To co zrobił Van Damme co prawda da się osiągnąć bez anabolików, bo nie był jakiś ogromny, ale np zastanawiający jest jego nie tak dawny zawał serca. Okazem zdrowia to on nie jest, sprawność wyczynowa zawsze niesie za sobą negatywne skutki zdrowotne. Co do samego tematu to nie wykluczam możliwości, że brał, ale nawet jeżeli to jest to standard u kulturystów. Arnold koksował od 16 roku życia.

Lizmak

Van Damme nie miał nigdy zawału, przecież to plotka...

Lizmak

Ten zawał to może przez narkotyki które kiedyś brał i dlatego może.

kamilneopl

BEKA Z CIEBIE GOSCIU, JUZ WIEM, ZE TY NIE TRENOWALES WIECEJ NIZ MIESIAC, SKORO DALEJ WIERZYSZ W BAJKI O SIŁCE

kamilneopl

Bruce lee brał około 200 a był mięśniowo wiele chudszy od Van Damme

DobryDzieciak

dokładnie

bradock

hahaha gimbus? co maja anaboliki do bialka i innych srodkow w proszku typu bialko to jest tylko dodatek do jedzenia jezeli niemoglbys dostarczyc ilosci skladnikow z pozywienia, padam na plecy jak slyszesz anaboliki = bialko i inne odrzywki abauhahaua

magdakwasik

hahah dokładnie :)

magdakwasik

ale wiesz one podobnie wygladają więc to pewnie to samo :P

magdakwasik

Wyzywając mnie od gimbusa sam swoim zachowanie potwierdziłeś że nim jesteś .

bradock

na sucho nie wyrzeźbił by takich mięśni musiał brać jakieś wspomagacze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones