Jean-Claude Van Damme

Jean-Claude Camille François Van Varenberg

7,7
18 622 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jean-Claude Van Damme

jean claude van damme ile zarobił z expendables 2

FANDAMME_II

takich danych nigdzie nie znajdziesz. ale pewnie najwieksza wyplata od dobrych kilku lat

kinoman989999

Pewnie tak z tymże trzeba mieć na uwadze jaka obsada zasiliła film,a onie za darmo nie pracują ;). Wydaje mi się, że nie dostał tyle ile można by pomyśleć ;)

Lizmak

sprawdz budzet Niezniszczalnych i porownaj z innymi filmami Van Damme'a. Poza tym nie ma co porownywac filmow wydanych na dvd a puszczonych w kinach na calym swiecie. To nie ta bajka

kinoman989999

No jasne, że nie ale przy ok 100 mln dolarów budżetu (bo chyba tyle on wynosił o ile mnie pamięć nie myli?) to rozłożyć wszystko na gwiazdy w postaci: Willisa, Stallone'a, Arnolda i innych a do tego jeszcze wyprodukować film to podejrzewam, że nie dostał jakiejś bajońskiej sumy. Największa kasa, jaką zgarnał była za Street Fightera - 7mln dolarów. Sam jestem ciekaw ile teraz dostał .

Lizmak

Jeśli chodzi o Stathama, to słyszałam, że nie brał kasy tylko płacono mu za nocleg i wyżywienie podczas zdjęć. Jeżeli już wziął kasę, to myślę, że to nie była kosmiczna kwota. Sądzę, że Arni, Willis i reszta zrobili podobnie. Mówili, że chcą się wspólnie zabawić jak za dawnych czasów. Nie zdziwiłabym się nawet, gdyby tą kasę przeznaczyli na realizację trzeciej części Expendables.

Lizmak

A ja czytałem, że za Strażnika czasu wziął 12 milionów więc chyba za Street Fightera nie wziął najwięcej...

Może to mało ważne, ale gdy Stallone proponował role Van Damme'owi to mówił ze zarobi dużo pieniędzy.

prof_mateusz27

Być może jest tak jak piszesz, ja z kolei czytałem, że właśnie za Street Fightera wziął najwięcej. Nie wiem ciężko to zweryfikować, najlepiej wie sam Van Damme :P Też jestem ciekaw ile wycisnął ze Niezniszczalnych 2 i szkoda, że nie ma jakiegoś wiarygodnego info. Jednak z drugiej strony jak Karoman napisała, że spora część gwiazd pracowała za pół darmo lub za wyżywienie to już sam nie wiem co o tym myśleć :P Wiadomo, że Van Damme to nie ten sam status co Arnold lub Willis a tamci najprawdopodobniej wzięli jakieś symboliczne sumy lub nic ;)

Lizmak

Arnold i Willis podobno za jedynkę nie wzięli nic. Myślę, że na pewno nikt nie wziął tyle co kiedyś gdy był u szczytu kariery czyli jak brali po kilka/kilkanaście milinów. To teraz może ileś set tysięcy albo za darmo tu grali. Wiadomo na początku gdy zaczynali karierę to dostawali nie za dużo np taki Arni za Terminator albo JJean-Claude za "Krwawy sport" czy Steven za "Niko" bo jeszcze nie byli znani. Arnold Podobno za najwięcej zgarnął za Terminatora 3 - 15milionów

prof_mateusz27

arnold i willis w 1 grali maly epizod takze rzeczywiscie chyba grali za free,natomiast za dwójke napewno cos wiezli,choc niewiele.

damianho15

Może i wzięli, ale jak wspomniałam, pewnie symboliczną, niewielką kwota, a resztę przeznaczyli na realizację Ex3. W przypadku Willisa nie zrobiłoby to wielkiej różnicy w portfelu, bo i tak na 2012 rok miał tych filmów od groma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones